11 Poznańskie Forum Klubów Seniora już za tydzień

Zapraszamy na kolejne spotkanie liderów klubów seniora 22 czerwca (piątek) o godz. 11.00.

Serdecznie zapraszamy na jedenaste spotkanie liderów klubów seniora. Na najbliższym spotkaniu przedstawimy Animatorów. Od września zawitają w Państwa klubach, aby dowiedzieć się więcej na temat charakteru klubu, jego możliwościach, potrzebach. Spotkania z Państwem posłużą Animatorom do jak najlepszego zaplanowania pracy i wsparcia klubu tak by mógł funkcjonować lepiej dla swoich klubowiczów. Animatorzy podpowiedzą jak zorganizować wsparcie i jak najlepiej je wykorzystać.

Przekażemy Państwu także informacje na temat Inauguracji październikowego wydarzenia Senioralni.Poznań 2018, targów VIVA Seniorzy! oraz innych ciekawych wydarzeń na najbliższy czas.

Poznańskie Forum Klubów Seniora powstało po to, by stworzyć możliwość spotkania się, podzielenia doświadczeniami. Jesteśmy przekonani, że możecie bardzo wiele dać sobie nawzajem, pokazać innym ścieżki, które Wam udało się już wydeptać. Kluby Seniora, jako inicjatywy lokalne
są nieocenioną pomocą w docieraniu do największej liczby najstarszych poznaniaków. Wiele seniorów i seniorek przechodząc na emeryturę zwraca się do nas z pytaniem o miejsce, do którego mogliby się udać – jedni są zainteresowani wycieczkami, inni zajęciami sportowymi, a inni po prostu szukają towarzysza do rozmowy i chcą zaopiekować się swoją samotnością.

Serdecznie zapraszamy liderów klubów na spotkanie, które odbędzie się 22 czerwca o godz. 11.00 w sali Malinowej Urzędu Miasta Poznania na placu Kolegiackim. 

Do zobaczenia!

Prosimy o potwierdzenie swojego przybycia pod numerem telefonu 61 847 21 11 lub mailowo zuzanna.macko@centrumis.pl