Akcja „Kawa dla seniora za 2 zł”

Zapraszamy wszystkich właścicieli poznańskich kawiarni, klubów i innych miejsc przyjaznych seniorom, które chciałyby przyłączyć się do projektu „Kawa dla seniora za 2 zł”.

Celem tego projektu jest włączanie seniorów do życia społecznego i towarzyskiego. Akcja polega na tym, że senior na podstawie specjalnego karnetu może zakupić w wybranym lokalu tradycyjną (czarną lub białą) kawę lub herbatę w cenie 2 zł.

W zamian inicjatorzy projektu zapewniają promocję lokali w środowisku poznańskich seniorów. Karnety z danymi lokali biorących udział w akcji są aktualizowane i drukowane co kwartał w ilości 1000 szt. Są one dystrybuowane we wszystkich lokalach biorących udział w akcji oraz dostępne w Centrum Inicjatyw Senioralnych. Informacje na temat akcji są zamieszczane w newsletterze Centrum Inicjatyw Lokalnych, który dociera do kilku tysięcy odbiorców w Poznaniu i okolicach, oraz w lokalnej prasie i na profilach społecznościowych. W październiku karnety (3 tys.) dystrybuowane będą podczas Targów VIVA SENIORZ! na stoisku MOPR.

Szczegółowe informacje na temat akcji:

Iwona Kręglewska
organizatorka społeczności lokalnej
515 746 757
iwona_kreglewska@mopr.poznan.pl