Aktualna oferta w kampanii

W nieco odmienionej formie, ale z równym entuzjazmem i zaangażowaniem zachęcamy do podejmowania aktywności fizycznej. Co miesiąc postaramy się wyszukać tak różne formy aktywności jak różnorodne są zainteresownia poznańskich seniorów i seniorek.

XIII Spartakiada Seniorów 18-20 i 22 czerwca, zgłoszenia do 14 czerwca
Konkurencje, w których można wziąć udział w tym roku w ramach 13 Spartakiady Seniorów tenis ziemny i stołowy, bowling, pływanie stylem dowolnym, szachy oraz warcaby. Uroczyste zamknięcie zawodów połączone z piknikiem odbędzie się 22 czerwca ok godz. 13.00 na terenie Młodzieżowego Ośrodka Sportowego, ul. Gdyńska 1. Uczestnikiem Spartakiady mogą być mieszkańcy Poznania, którzy ukończyli bądź ukończą 55 rok życia w roku 2018. Za udział w zawodach będzie pobierana opłata startowa w wysokości 10 zł. Opłatę należy uiścić gotówką w dniu złożenia zgłoszenia lub przelewem. Regulamin i formularz zgłoszenia dostępne na stronie www.posir.poznan.pl , www.centrumis.pl oraz w siedzibie Centrum Inicjatyw Senioralnych (ul. Mielżyńskiego 24).

Zgłoszenia do uczestnictwa można dokonać w siedzibie Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji, ul. Spychalskiego 34 (pokój nr 204), Oddział MOS, ul. Gdańska 1 oraz na stronie internetowej www.posir.poznan.pl  w zakładce Spartakiada Seniorów. Więcej informacji pod numerami telefonów 61 8 35 79 00, 61 8 77 23 29.

Przewodnicy Koła PTTK im. Marcelego Mottego zapraszają na spacery
9 czerwca (sobota), godz. 11.00 Jeżycka specjalność – pomysł na biznes -  fabrykanci i przedsiębiorcy na Jeżycach. Zbiórka przy kościele p.w. Najświętszego Serca Jezusa i św. Floriana ul. Kościelna 3. Przewodniczki: Iwona Wysocka Katarzyna Nagórska.
17 czerwca (niedziela), godz. 11.00 Poznań czasów Marcelego Mottego. Od Kolegium Jezuickiego do warsztatu szewca Eliasiewicza. Zbiórka na Placu Kolegiackim przed wejściem do Urzędu Miasta. Przewodniczka: Ewa Tomaszewska.
24 czerwca (niedziela), godz. 11.00. Powstanie Poznańskie 1956 roku. Zbiórka na Placu Mickiewicza przy pomniku Poznańskiego Czerwca. Przewodniczki: Renata Radomska – Krenz, Małgorzata Wiśniewska.

Uczestnicy przechadzek ubezpieczają się we własnym zakresie, udział bezpłatny. Więcej informacji : Przewodnicy PTTK, Plac Kolegiacki 16, tel. /fax. 61 853 03 97.

21 czerwca Spartakiada z Trenerem Senioralnym
Miasto Poznań oraz Fundacja na rzecz AWF zapraszają poznańskich Seniorów na trzecią Spartakiadę Senioralną organizowaną w ramach programu Trener Senioralny. Miejsce Boisko AWF (ul. Królowej Jadwigi/Droga Dębińska). Rozpoczęcie o godz. 11.00, zapisy
w Biurze Zawodów. Oficjalne otwarcie o godz. 12.00, rozgrywki i konkurencje sportowo- rekreacyjne w godz. 12.00-17.00. Udział w spartakiadzie jest bezpłatny. Do wygrania atrakcyjne nagrody; dla uczestników przewidziano pamiątkowe koszulki. Szczegółowe informacje: www.trener.awf.poznan.pl

 

 

Zachęcamy do udziału!