e-Tytka Seniora

Drodzy Seniorzy i Seniorki.

Przedstawiamy Wam grudniowe wydanie elektronicznej Tytki Seniora!

Przygotowaliśmy dla Was e-Tytkę ze względu na ogromną popularność papierowych wydań koperty. Zamarzyło się nam, żeby informacje w nich zawarte były również dostępne szerszemu gronu odbiorców w jak najatrakcyjniejszej formie. 


Najnowsze wydanie Tytki Seniora w wersji elektronicznej możecie pobrać tutaj:

Tytka Seniora, grudzień (PDF, 10 MB)


Dzięki pobraniu elektronicznego wydania Tytki Seniora zyskujecie możliwość wydruku plików lub powiększenia ich rozmiaru, podczas przeglądania na komputerze. 

Równolegle, pod koniec każdego miesiąca, tradycyjnie wydajemy papierowe wydania Tytki. 

Czym jest Tytka Seniora?

Tytka Seniora to kwadratowa koperta o wymiarach 22x22 cm, zaprojektowana tak, by cieszyła oko, a zarazem stanowiła poręczne i interesujące dla seniorów źródło informacji. Co miesiąc umieszczamy w niej pakiet ulotek, zaproszeń czy ciekawych informacji skierowanych do dojrzałych odbiorców. Seniorzy znajdują w Tytce zarówno programy wycieczek, wykładów, warsztatów, jak i wieści o promocjach i nowych inicjatywach, do udziału w których są zapraszani. Naszym celem jest, aby Tytka Seniora kojarzona była z rzetelnością i wysoką jakością przekazywanych informacji. Dystrybucję Tytki Seniora rozpoczęliśmy w kwietniu 2013 roku. Do tej pory ukazało się ponad czterdzieści wydań.

Na okładce koperty znajduje się nazwa „Tytka Seniora” oraz grafika, każdego miesiąca inna.
Z tyłu koperty podane są miejsca dystrybucji Tytki Seniora i dodatkowe informacje.

Tytka Seniora dystrybuowana jest przede wszystkim w siedzibach wybranych Miejsc Przyjaznych Seniorom oraz w Centrum Informacji Miejskiej (oraz filiach) i Centrum Inicjatyw Senioralnych.

Od września 2015 zapraszamy Was również do korzystania z elektronicznego wydania Tytki Seniora, które dostępne jest w dwóch miejscach na stronie:

Poniżej znajdziecie również listę kilku dotychczasowych wydań Tytki Seniora:

Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i sugestie dotyczące strony wizualnej i funkcjonalnej prezentowanego wydania elektronicznego. Chcemy rozwijać się dla Was i z Wami uczyć nowych rozwiązań. Z naszej strony zrobimy co w naszej mocy, żeby każde kolejne wydanie było piękniejsze i jak najbardziej czytelne.

Kontakt:

Aleksandra Gracjasz, aleksandra.gracjasz@centrumis.pl
tel. 61 847 21 11