Edycja 2019

Wiosna w pełni a my już zaczynamy prace nad jesiennym cyklem edukacyjnym Senioralni.Poznań 2019

Będzie to już dziewiąta edycja wydarzenia i podobnie jak w latach ubiegłych uroczysta Inauguracja odbędzie się na Dziedzińcu Urzędu Miasta Poznania 28 września o godz. 11.00. Po części oficjalnej, jak przekazanie kluczy do Bram Miasta przez Prezydenta Miasta i wręczenie certyfikatów „Miejsc Przyjaznych Seniorom” zaprosimy do obejrzenia części artystycznej Inauguracji, której głównego bohatera zachowamy na razie w tajemnicy.

Zapraszamy do współtworzenia programu 
Jak co roku chcielibyśmy aby program Senioralnych był bogaty i interesujący.  Zapraszamy do współpracy uczelnie wyższe, stowarzyszenia, kluby seniora, instytucje miejskie, ośrodki kultury i sportu oraz firmy prywatne. Zachęcamy do zorganizowania w okresie od 7 października do 10 listopada drzwi otwartych w Państwa organizacji/klubie w dowolnej formie (warsztatu, pokazu, konsultacji itp.). Będziemy wdzięczni za przygotowanie jednego wydarzenia dla możliwie dużej liczby uczestników.
Na konkretne propozycje przygotowane w okresie od 7 października do 10 listopada (z wyłączeniem 25 i 26 października) czekamy maksymalnie do 23 sierpnia.

Prosimy o wstępną deklarację udziału w postaci wiadomości przesłanej do końca lipca na adres zuzanna.macko@centrumis.pl. W przypadku pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Centrum. Centrum zastrzega sobie prawo do nieuwzględnienia propozycji w programie.

Targi VIVA SENIORZY!
Podobnie jak w roku ubiegłym integralną częścią Senioralnych będą targi VIVA SENIORZY!, które odbędą się 25 i 26 października w pawilonie nr 3 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Więcej informacji na temat Targów można odnaleźc klikając TUTAJ

Partner Główny Senioralni.Poznań 2019

 

Partnerzy Inauguracji 

 

Patronat