Karta Seniora - Poznańska Złota Karta

Wnioski o wydanie Poznańskiej Złotej Karty będzie można składać juz od 1 marca w Poznańskim Centrum Świadczeń na ul. Wszystkich Świętych 1 oraz ul. Małachowskiego 10.

Drodzy seniorzy i seniorki!
Poznańska Złota Karta będzie upoważniać poznaniaków, którzy ukończyli 60 lat i opłacają podatki w Poznaniu, do korzystania z szerokiej oferty ulg i rabatów. Zniżki jakie znajdą się na Karcie to oferta zarówno miejskich instytucji kulturalnych, sportowych czy oświatowych, jak i prywatnych firm. Poznaniacy będą mogli wyrobić kartę od 1 marca. Aby otrzymać Poznańską Złotą Kartę należy złożyć wniosek w Poznańskim Centrum Świadczeń przy ul. Wszystkich Świętych 1 lub ul. Małachowskiego 10.  

Drodzy przedsiębiorcy!
Już zapraszamy przedsiębiorców jak i instytucje kulturalne, sportowe i oświatowe do projektu Karta Seniora- Poznańska Złota Karta. Aby zostać partnerem projektu należy zgłosić dane teleadresowe firmy (wraz z numerem NIP i REGON), przedstawić proponowaną ofertę i podać dane osoby do kontaktu. Po uzgodnieniu szczegółów podpisane zostanie porozumienie, a informacja o udziale firmy w programie pojawi się na specjalnej stronie internetowej wraz z opisem oferty i logotypem.

Pliki do pobrania:

REGULAMIN Poznańskiej Złotej Karty

TABELA 

Wszystkich  przedsiębiorców, instytucje kultury oświaty i sportu zainteresowanych przystąpieniem do projektu Karta Seniora- Poznańska Złota Karta proszę o wypełnienie tabeli i przesłanie jej na adres zuzanna.macko@centrumis.pl, tel. 61 847 21 11, 61 842 35 09.

W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu mailowego zuzanna.macko@centrumis.pl i telefonicznego 61 847 21 11, 61 842 35 09.