Koncert z publicznością w roli głównej

Uwaga

Artykuł ma charakter ARCHIWALNY i jego treść może nie być aktualna. Opublikowano go w dniu 16-05-2018.

Klub Krąg zaprasza 22 maja o godz. 19:00 na kolejne spotkanie z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki".

Będzie to koncert z publicznością w roli głównej, bo to Ona wspólnie z artystami wyśpiewa znane polskie przeboje. Nie zabraknie również zabawnych piosenek Klubu Szyderców Bis, czyli gospodarzy koncertu. A wszystko to w towarzystwie zespołu muzycznego. Tym razem tytuł koncertu to "Morze, moje morze", a zatem pojawią się piosenki w klimatach morskich. 

Gościem wieczoru będzie Paweł Ruszkowski z Kościerzyny. Paweł ma na swoim koncie kilkadziesiąt kompozycji do wierszy polskich poetów (wybrane utwory z lat 2010-2013 do słów L. Staffa, A. Zagajewskiego, B. Leśmiana, E. Stachury i A. Osieckiej znalazły się na jego debiutanckiej solowej płycie zatytułowanej „ARS POETICA” (2016). W kwietniu 2017 wydał swoją drugą płytę pt. „KAMISZCZI", zawierającą kilkanaście unikatowych piosenek poetyckich w języku kaszubskim, w opracowaniach na jazzowo-folkowy kwintet. W swoim repertuarze ma także własne interpretacje standardów piosenki polskiej i światowej, swobodnie wplatane w autorskie recitale. 

Bezpłatne wejściówki do odbioru w Klubie Krąg ul. R. Dmowskiego 37 lub rezerwacja mailowa klubkrag@gmail.com. Koncert w ramach projektu "Scena bez kurtyny" jest współfinansowany ze środków budżetowych Miasto Poznań. Organizatorem jest Fundacja "APJA" oraz Klub Krąg.