Pozyskiwanie funduszy na aktywizację seniorów

Uwaga

Artykuł ma charakter ARCHIWALNY i jego treść może nie być aktualna. Opublikowano go w dniu 12-04-2018.

Informujemy, iż konferencja "Jak pozyskać i wykorzystać fundusze dla organizacji działających na rzecz aktywizacji seniorów" z uwagi na niewystarczającą liczbę uczestników została odwołana.

Serdecznie przepraszamy i jednocześnie zapraszamy na spotkanie w najbliższą środę (25.04.2018r), podczas którego odbędzie się krótka prezentacja międzynarodowego projektu "Knowledge is power, age ain't matter" realizowanego m.in przez Wyższą Szkołę Bankową w celu aktywizacji seniorów

Po prezentacji Pan Marek Szymański (Wuja Czechu) - autor książki "W antryjce na ryczce" poprowadzi wykład "Gwara poznańska".

Po wykładzie będzie możliwość spotkania z menadżerem projektu "Knowledge is power, age ain't matter" - panią Lucyną Sobkowiak, zadania indywidualnych pytań dotyczących zdobycia środków z programu Erasmus oraz sposobu realizacji projektów."

 

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu we współpracy z Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu ma przyjemność zaprosić Państwa na konferencję pt.: "Jak pozyskać i wykorzystać fundusze dla organizacji działających na rzecz aktywizacji seniorów".

Termin: 24.04.2018r. (wtorek), godz. 10.00 - 14.00
Miejsce: Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, ul. Powstańców Wlkp. 2a aula 004 (parter)

Konferencja skierowana jest do wszystkich organizacji działających na rzecz aktywizacji seniorów, m.in. Uniwersytetów Trzeciego Wieku, Organizacji pozarządowych, Klubów Seniora itp.

Udział w konferencji jest bezpłatny - finansowany z funduszy UE w ramach programu Erasmus+ - projektu KIPAM.
 
Zapisy na konferencję przyjmowane są online, do dnia 20.04.2018r.
(Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń).

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej www.wsb.pl.

Zapraszamy!