Przechadzki "Kino, Kawiarnia i Spacer"

Biuro Koordynacji Projektów i Rewitalizacji Miasta Urzędu Miasta Poznania zaprasza do udziału w przechadzkach "Kino, Kawiarnia i Spacer". To kolejna edycja przechadzek cieszących się sympatią wśród mieszkańców Poznania.

"Kino, Kawiarnia i Spacer" jest cykliczną akcją organizowaną przez Urząd Miasta Poznania od 2007 r. Ideą przewodnią przechadzek jest ożywienie społeczne, kulturalne oraz turystyczne na obszarze rewitalizacji. W ramach tegorocznej edycji odbędzie się 10 przechadzek (po dwie na każdą z pięciu tras). W trakcie każdej z nich proponujemy: spacer z licencjonowanym przewodnikiem, projekcję filmową lub fotograficzną związaną z historią miasta Poznania oraz poczęstunek dla uczestników przygotowany przez lokalne kawiarnie lub instytucje.

Udział w przechadzkach jest bezpłatny. Przewidywany czas każdej przechadzki to około 2,5 godziny. Przechadzki po wzgórzu Św. Wojciecha, placu Kolegiackim i ul. Garbary przeprowadza Fundacja Więcej Poznania, natomiast po Śródce i Chwaliszewie Stowarzyszenie Przyjaciół Śródki i Okolic "Śródeja".

Harmonogram: