Edycja 2018

Zapraszamy do udziału w jesiennym cyklu wydarzeń w ramach imprezy "Senioralni. Poznań", która potrwa w tym roku od 29 września do 11 listopada.

Imprezę zainaugurujemy w sobotę 29 września o godz. 12.00 na Wolnym Dziedzińcu Urzędu Miasta Poznania. W programie inauguracji m.in. koncert Trzech Tenorów: Mirosława Niewiadomskiego, Mariusza Ruty oraz  Bartosza Kuczyka, pokaz tańca w wykonaniu Mariny Ostopei oraz potańcówka z DJ-em Aciu.

Podczas inauguracji wolontariusze i wolontariuszki rozdawać będą zgromadzonym na dziedzińcu seniorom i seniorkom program wydarzeń „Senioralnych”.

Zachęcamy do organizacji drzwi otwartych w dowolnej formie (warsztatu, pokazu, konsultacji, wycieczki itp.). Będziemy wdzięczni za przygotowanie jednego wydarzenia dla możliwie dużej liczby uczestników. Na konkretne propozycje przygotowane w okresie od 8 października do 11 listopada (z wyłączeniem 19 i 20 października oraz 12 i 26 w godz. 7-14) czekamy maksymalnie do 3 września; w przypadku zainteresowania naszą propozycją będziemy wdzięczni za wstępną deklarację udziału w postaci wiadomości zwrotnej na adres zuzanna.macko@centrumis.pl. Będzie nam łatwiej jeśli propozycja przygotowana zostanie wg poniższego wzoru:
 
Data, godz. 00.00 Nazwa wydarzenia
Krótki opis Krótki opis Krótki opis Krótki opis Krótki opis Krótki opis Krótki opis Krótki opis Krótki opis Krótki opis Krótki opis Krótki opis Krótki opis Krótki opis
Organizator: nazwa
Miejsce: adres (ew. inf. o barierach architektonicznych, podwórze, schody na I piętro, winda)
Informacje i ew. zapisy (jeśli konieczne) od 00.10. tel. 000 000 000. Wstęp wolny/koszt: zł
Termin alternatywny: (jeden termin)

Integralną częścią wydarzenia będą targi VIVA SENIORZY!, które odbęda się 19 i 20 października w pawilonie nr 3 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Szczegóły http://centrumis.pl/edycja-2018.html

  

 Wydarzenie "Senioralni. Poznań" zostało objęte
honorowym patronatem
Prezydenta Miasta Poznania