"Senioralni. Poznań" i Targi VIVA SENIORZY! po raz pierwszy razem

Już dziś zapraszamy Państwa do udziału w jesiennym cyklu wydarzeń w ramach imprezy "Senioralni. Poznań".

Imprezę zainaugurujemy w sobotę 29 września o godz. 12.00 na Wolnym Dziedzińcu Urzędu Miasta Poznania. Tego dnia, tradycyjnie, prezydent Poznania przekaże władzę w mieście najstarszym poznaniakom, wręczymy kolejne certyfikaty w ramach akcji "Miejsce przyjazne seniorom", po czym zaprosimy poznaniaków i poznanianki do udziału w części artystycznej ze śpiewami i tańcem. Senioralni potrwają w tym roku aż do 11 listopada.

Integralną częścią wydarzenia będą targi VIVA SENIORZY!, które odbędą się 19 i 20 października w pawilonie nr 3 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nowością tegorocznej edycji jest podział na cztery strefy tematyczne: ZDROWIE, AKTYWNOŚĆ, WIEDZA I OTOCZENIE.

Zgłoszenia do udziału w „Senioralnych” przyjmuje CIS

Prosimy o wstępną deklarację udziału w postaci wiadomości przesłanej do 24 lipca na adres zuzanna.macko@centrumis.pl. Będziemy wdzięczni za przygotowanie jednego wydarzenia dla możliwie dużej liczby uczestników.

Na konkretne propozycje przygotowane w okresie od 8 października do 11 listopada (z wyłączeniem 19 i 20 października) czekamy maksymalnie do 3 września. Propozycje zbierać będziemy wg poniższego wzoru:

Data, godz. 00.00 Nazwa wydarzenia
Krótki opis Krótki opis Krótki opis Krótki opis Krótki opis Krótki opis Krótki opis Krótki opis Krótki opis Krótki opis Krótki opis Krótki opis Krótki opis Krótki opis
Organizator: nazwa
Miejsce: adres (ew. inf. o barierach architektonicznych, podwórze, schody na I piętro, winda)
Informacje i ew. zapisy (jeśli konieczne) od 00.10. tel. 000 000 000. Wstęp wolny/koszt: zł
Termin alternatywny: (jeden termin)

 

Zgłoszenia do udziału w targach VIVA SENIORZY! przyjmują MTP

Kluby seniora oraz organizacje pozarządowe z Poznania i Wielkopolski mają możliwość skorzystania bezpłatnie ze stoiska wystawienniczego (sfinansowanego przez Organizatorów: Miasto Poznań i Samorząd Województwa Wielkopolskiego) przez dwa dni trwania targów od 10.00 – 16.00. Wymienione podmioty mogą także bezpłatnie włączyć się w program targów w formie prelekcji lub warsztatu.

Podmioty gospodarcze mogą podczas targów wykupić powierzechnię wystawienniczą wg ustalonego cennika.

Zgłoszenia przyjmują i szczegółowych informacji udzielają Panie:

Małgorzata Czubak
e-mail: Malgorzata.Czubak@mtp.pl
tel. 609 297 547

oraz

Dorota Ceglarska-Kanarkowska
e-mail: Dorota.Ceglarska@mtp.pl
tel. 61 869 25 46

www.vivaseniorzy.pl