Szkoła Pływania Fregata Swimming

Szkoła Pływania Fregata Swimming

os. Piastowskie 53, tel. 61 875 95 27

Fragment zgłoszenia konkursowego:

 „Fregata może się pochwalić 10-letnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć gimnastyki w wodzie dla dojrzałych poznaniaków. W tym czasie współpracowaliśmy z wieloma klubami seniora oraz uniwersytetami III wieku działającymi na poznańskich uczelniach w ramach sekcji sportowych (m.in. z Otwartą Wszechnicą Ekonomiczną na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu)”.

Uzasadnienie:

Fregata Swimming prowadzi swoją działalność na dwóch obszarach. Pierwszy to oswajanie z wodą niemowlaków oraz nauka pływania dzieci i dorosłych, a drugi – aquafitness, w tym prowadzenie prozdrowotnej gimnastyki w wodzie dla seniorów. Fregata Swimming oferuje również zajęcia rehabilitacyjne ukierunkowane na konkretne schorzenia. Zajęcia odbywają się w hotelu „System”, mieszczącym się przy ul. Lechickiej 101 w kameralnym basenie (wymiary 12 x 5m, głębokość 130 cm). Jego jasne, przeszklone wnętrze oraz przyjemna temperatura wody (32˚C - 34 ˚C) sprawiają, że doskonale nadaje się do zajęć gimnastyki w wodzie dla seniorów. Po zakończeniu ćwiczeń można również zrelaksować się w saunie fińskiej lub wziąć kąpiel w wannie z hydromasażem w wodzie o temperaturze 37 ˚C, a to wszystko bez dodatkowych opłat. Zajęcia odbywają się również w basenie Term Maltańskich. Zajęcia odbywają się w małych grupach (do 10 osób), co umożliwia instruktorowi indywidualne podejście do każdego uczestnika zajęć. Kadra instruktorska jest dobrze wykwalifikowana i ma duże doświadczenie w pracy z osobami starszymi. Obiekty, w których odbywają się zajęcia są dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.fregata.com.pl

Stała oferta:

Szkoła pływania oferuje zajęcia gimnastyki w wodzie – 13 zł, gimnastyka rehabilitacyjna – 15 zł, Termy Terapia – 25 zł. Cykl spotkań „Środowa kawa z Fregatą” na Termach Maltańskich.