Trybuna Kultury po raz siódmy

Uwaga

Artykuł ma charakter ARCHIWALNY i jego treść może nie być aktualna. Opublikowano go w dniu 06-11-2018.

17 listopada wKlubie muzycznym B17, jak zawsze przy kawie i ciasteczku, odbędzie się długo wyczekiwany Przegląd Muzyczny Artystów Trzeciego Wieku.

Program:

godz. 12:00 Przegląd Muzyczny Artystów Trzeciego Wieku

godz. 15:30 występ kabaretu Kałasznikof

godz. 17:30 warsztaty tańca prowadzone przez Damiana Wasiutę ze Studia Tańca WDance. Tym razem uczestnicy będą mieli okazję spróbować podstawowych ruchów w klimacie Latino.

Wstęp wolny.

Miejsce: Klub Muzyczny B17, ul. Bułgarska 17, Stadion INEA

Dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Poznania, wszystkie elementy mają charakter nieodpłatny i są skierowane do szerokiej rzeszy odbiorców, ze szczególnym uwzględnieniem seniorów.

Opis Kabaretu:
Kabaret KAŁASZNIKOF powstał 11 maja 2007 r. i na początku tworzyli go: Łukasz Zaczek, Rafał Gorzelany, Beata Kabzińska oraz Adam Paszenda (akustyk, dźwiękowiec). W latach 2007-2012 zdobywali liczne nagrody i zajmowali czołowe miejsca na przeglądach i festiwalach kabaretowych w całej Polsce. Byli współorganizatorami odrodzonego rybnickiego LARMA i uczestnikami RYJKA, zagrali ponad 300 występów. Główne programy kabaretowe, które wtedy powstały to: „Dobry wieczór, przed państwem kabaret”, „Gwiazda, ale taka co świeci!”, „Trzy-czwarte!”. Pamiętamy np. Kabaret Kałasznikof ze skeczu z 2014 r. o dylematach panny młodej w "Operacji Plastycznej": http://kaba-rety.pl/category/41,kabaret_kalasznikof. Jednak najlepszy i najbardziej dojrzały program jaki dotąd stworzył Kabaret Kałasznikof w obecnym składzie: Beata Kabzińska i Łukasz Zaczek, to „Charaktery”. Duet komików powrócił na kabaretowe sceny latem tego roku i zdążył już odwiedzić 2 festiwale i na każdym z nich zostali nagrodzeni. Otrzymali: III miejsce i nagrodę publiczność podczas XXIII Mazurskiego Lata Kabaretowego w Ełku i III miejsce podczas XVII edycji Festiwalu Kabaretowego FERMENTY w Bielsku-Białej. Strona FB Kabaretu Kałasznikof: https://www.facebook.com/KabaretKalasznikof/.
I miejsce i nagroda publiczności - SZPAK 2017, Szczecin II miejsce i nagroda publiczności - Mulatka 2018, Ełk II miejsce i nagroda publiczności - Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry 2018, Lidzbark Warmiński II miejsce i nagroda publiczności - Skecz na Scenę 2017, Kielce III miejsce i nagroda publiczności - Mulatka 2017, Ełk, III miejsce - Fermenty 2017, Bielsko-Biała