Poznańskie Forum Liderów Klubów Seniora

Uwaga

Artykuł ma charakter ARCHIWALNY i jego treść może nie być aktualna. Opublikowano go w dniu 22-03-2018.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu liderów Klubów Seniora – XIV Forum Klubów Seniora w Poznaniu, które odbędzie się 15 lutego 2019 roku o godzinie 11.00 w sali Białej Urzędu Miasta Poznania przy placu Kolegiackim 17.

Podczas XIV Forum Klubów Seniora zaplanowaliśmy dla Państwa:
Spotkanie z przedstawicielem Wydziału Wspierania Jednostek Pomocniczych Miasta, który opowie o zbliżających się wyborach do Rad Osiedli, środkach finansowych, jakimi dysponują Rady Osiedli oraz o możliwościach finansowania działalności klubów dzięki współpracy z radami osiedla i organizacjami pozarządowymi.


Ponadto Animatorki Senioralne opowiedzą o możliwościach oraz sposobach pozyskiwania środków finansowych na działalność Klubu Seniora, między innymi z budżetu Miasta Poznania, w ramach ogólnopolskich konkursów oraz o zasadach zbiórek publicznych.
Zachęcamy także do przyniesienia materiałów, którymi chcą podzielić się Państwo z innymi uczestnikami forum.


Poznańskie Forum Klubów Seniora powstało po to, by stworzyć możliwość spotkania się, podzielenia doświadczeniami. Kluby Seniora, jako inicjatywy lokalne, są nieocenioną pomocą w docieraniu do największej liczby najstarszych poznaniaków.

Prosimy o potwierdzenie swojego przybycia pod numerem telefonu 61 842 35 09, 517 068 827 lub mailowo magdalena.kowalska@centrumis.pl.