Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Razem w formie oferuje zajęcia sportowe w trzech siedzibach, które znajdują się w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej. W Fabryce formy oraz pływalni Miejskiej Atlantis nie ma barier architektonicznych, a w Centrum „Garbary 64” należy wejść po schodach.
Firma oferuje zajęcia na sali: gimnastyka, taniec, a także gimnastykę w wodzie. Poziom trudności wykonywanych ćwiczeń dostosowany jest do sprawności i możliwości fizycznych osób dojrzałych, dodatkowo jest mała liczebność grup, co pozwala na indywidualne podejście instruktorki do osób ćwiczących. Wyjątkowa atmosfera panuje zarówno podczas zajęć, ale również  po nich odbywają się miłe spotkania przy kawie, herbacie, poza tym cyklicznie organizowane są wyjścia do kawiarni czy potańcówki, raz w roku – wyjazdy integracyjne nad morze.

Stała oferta:

  • Fabryka formy – Galeria Posnania, ul. Pleszewska 1

Gimnastyka w wodzie (45 minut), sauna oraz kąpiel perełkowa (15 minut) –zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 9:00 i 10:00. Koszt 25 zł za zajęcia w wodzie przy zakupie karnetu, w grupie 8 osobowej, z zachowaniem przepisów sanitarnych. koszt karnetu miesięcznego (4 wejścia): 100 zł., wejście jednorazowe w kwocie: 35zł.

Szczegóły | Kontakt: tel. 500 055 056, razemwformie@gmail.com