Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Razem w formie oferuje zajęcia sportowe w trzech siedzibach, które znajdują się w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej. W Fabryce formy oraz pływalni Miejskiej Atlantis nie ma barier architektonicznych, a w Centrum „Garbary 64” należy wejść po schodach.
Firma oferuje zajęcia na sali: gimnastyka, taniec, a także gimnastykę w wodzie. Poziom trudności wykonywanych ćwiczeń dostosowany jest do sprawności i możliwości fizycznych osób dojrzałych, dodatkowo jest mała liczebność grup, co pozwala na indywidualne podejście instruktorki do osób ćwiczących. Wyjątkowa atmosfera panuje zarówno podczas zajęć, ale również  po nich odbywają się miłe spotkania przy kawie, herbacie, poza tym cyklicznie organizowane są wyjścia do kawiarni czy potańcówki, raz w roku – wyjazdy integracyjne nad morze.

Stała oferta:

  • Fabryka formy – Galeria Posnania, ul. Pleszewska 1

Gimnastyka w wodzie (45 minut), sauna oraz kąpiel perełkowa (30 minut) – po zajęciach darmowa kawa i herbata, zajęcia odbywają się we wtorki o godz. 9.00 i 11.00 oraz czwartki o godz. 9.00, koszt: 16 zł za 1 zajęcia w wodzie (cena przy zakupie karnetu), koszt karnetu dwumiesięcznego (8 wejść): 128 zł, koszt jednorazowego wejścia: 20 zł, pierwsze zajęcia: 5 zł.

  • Pływalnia Miejska Atlantis – os. Stefana Batorego 101

Zumba Gold (zajęcia odbywają się w środy o godz. 10.00, trwają 60 minut, koszt: 100 zł za 8 zajęć, karnet jest ważny przez 3 miesiące), gimnastyka prozdrowotna (zajęcia odbywają się w środy o godz. 11.00-11.45 (koszty: 40 zł za 4 zajęcia, karnet ważny przez 1 miesiąc), Koszt wejścia jednorazowego: 15 zł, pierwsze zajęcia 5 zł.

  • Zajęcia online w grupie na facebooku „aktywni z RAZEM w FORMIE”: zumba gold, gimnastyka prozdrowotna, Nirvana – ćwiczenia oddechowe.

Szczegóły | Kontakt: tel. 500 055 056;