AMED Gabinety Specjalistyczne A Aparaty Słuchowe s.c.

AMED Gabinety Specjalistyczne A Aparaty Słuchowe s.c.

ul. Poznańska 18a/1, tel. 61 221 01 51

Fragment zgłoszenia konkursowego:

"Firma istnieje od 2009 roku i ma swoją siedzibę na terenie Poznania. Od początku swojej działalności zajmuje się diagnostyką i rehabilitacją narządu słuchu. Oferujemy szeroki pakiet badań sluchu oraz wszelkie usługi w zakresie protetyki słuchu. Przeprowadzając diagnostykę słuchu u pacjentów wykonujemy liczne badania audiometryczne wykorzystując do tego najnowocześniejszy sprzęt. Pacjenci mogą wykonać audiometrię  tonalną, audimetrię mowy, audiometrię impedancyjną, tympanometrię, otoemisję akustyczną. Dzięki tym badaniom specjaliści pracujący w naszej firmie mają możliwość rozpoznania zaburzenia słuchu i podjęcia odpowiedniego postępowania: leczenia na drodze farmakologicznej, operacyjnej lub zastosowania pomocy słuchowej w postaci aparatu słuchowego.”

Uzasadnienie:

Amed Gabinety Specjalistyczne A Aparaty Słuchowe znajduje się na parterze budynku, wejście z poziomu chodnika, w niedalekiej odległości od przystanku tramwajowego i autobusowego. Miejsce jest dostosowane do osób niepełnosprawnych. Jeśli z uwagi na stan zdrowia nie ma możliwości wizyty w gabinecie, istnieje możliwość skorzystania z wizyty domowej. W ramach podmiotu leczniczego funkcjonują gabinety lekarskie: otolaryngologiczny, foniatryczny i audiologiczny.

Firma Amed zajmuje się dokładną diagnostyką schorzeń laryngologicznych oraz dopasowaniem aparatów słuchowych. W poradni uzyskają Państwo pełną informację na temat protezowania aparatem słuchowym, zostaną udzielone informacje dotyczące pozyskania refundacji, dowiecie się Państwo jak czyścić, regulować i serwisować aparaty. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia sprzętu, by przed zakupem przekonać się o jego efektywności. 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.aaparatysluchowe.com

Stała oferta:

Bezpłatne profilaktyczne badanie słuchu, bezpłatne konsultacje protetyka słuchu, możliwość wypożyczenia aparatu słuchowego i przetestowania go w domowych warunkach, 10% zniżki na: diagnostyczne badanie słuchu; płukanie uszu w gabinecie laryngologicznym; 15 % zniżki na: aparaty słuchowe w zakupie prywatnym (nie objęte refundacjami); urządzenia wspomagające słyszenie z radia, TV, telefonu; 20% zniżki na: baterie; videostroboskopię w gabinecie foniatrycznym dla seniorów, którzy zawodowo pracowali głosem:  byłych aktorów, nauczycieli, wykładowców akademickich, śpiewaków.