Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo – kampania ZUS

21.7.2021

Grafika promująca kampanię "Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo". Została podzielona na osiem części - na niektórych pojawiły się zdjęcia - seniorki wypłacającej pieniądze z bankomatu, płacącej bezgotówkowo w aptece oraz seniora rozmawiającego z młodą kobietą. Pozostałe części zostały wypełnione kolorem zielonym, niebieskim lub żółtym - na nich umieszczone zostały dodatkowe informacje na temat kampanii.

Załóż w banku swój osobisty rachunek. Dzięki temu, co miesiąc, otrzymasz na ten rachunek swoje świadczenie z ZUS – bezpiecznie i zawsze na czas.

Konto w banku to również możliwość opłacania rachunków, robienia zakupów przez internet i załatwiania wielu urzędowych spraw. Koniec z czekaniem w kolejkach lub na listonosza – konto w banku to wygoda i oszczędność czasu, a dodatkowo – bezpieczeństwo finansowe, osobiste i zdrowotne. Jest to szczególnie ważne w czasie pandemii.

Korzystanie z konta bankowego i bankowości elektronicznej nie musi być trudne. Na specjalnej stronie ZUS dedykowanej kampanii poznasz korzyści, jakie daje posiadanie konta w banku, dowiesz się jak je założyć i jak bezpiecznie z niego korzystać, a także co zrobić, aby co miesiąc ZUS przekazywał na nie Twoje świadczenia: