Bezpłatna rehabilitacja w POSUM dla aktywnych zawodowo

Na zdjęciu fasada POSUM: nowoczesna, trzykondygnacyjna, szara, nad głównym wejściem napis "POSUM" Starsi mieszkańcy i mieszkanki Poznania mogą zapisać się na darmową rehabilitację w Poznańskim Ośrodku Specjalistycznych Usług Medycznych. 

Z oferty mogą skorzystać kobiety w wieku 50-59 lat i mężczyźni w wieku 50-64 lat, którzy są aktywni zawodowo lub są w wieku produkcyjnym i mają zamiar podjęcia aktywności zawodowej.

Każdy, kto zapisze się do programu, będzie miał możliwość skorzystania z minimum 100 zabiegów rehabilitacyjnych w ciągu 20 dni roboczych oraz z dwóch porad lekarza: pierwsza wizyta będzie kwalifikacyjna, a druga odbędzie się po zakończeniu rehabilitacji.

Żeby wziąć udział w programie, trzeba mieć skierowanie do szpitala na Dzienny Oddział Rehabilitacyjny od lekarza rodzinnego POZ lub od lekarza specjalisty. Rejestracja pod numerem tel. 519 773 049, osobiście lub mailem: WPR50@posum.pl. Przy zapisywaniu należy podać nazwę programu: „Wielkopolski program rehabilitacji w POSUM, 50+, program unijny”.

Rehabilitacja w POSUM jest bezpłatna dla pacjentów, dofinansowana z Unii Europejskiej za pośrednictwem Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu.