Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Bezpłatne szkolenia komputerowe dla każdego

14.2.2022

Centrum Szkoleń i Innowacji zaprasza seniorów i osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności do udziału w bezpłatnych szkoleniach komputerowych realizowanych w ramach projektu: „Ctrl+C – Ctrl+V”. Obecnie szkolenia są w realizowane online.

Projekt „Ctrl+C-Ctrl+V” jest współfinansowany ze środków UE w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 i środków krajowych. Jest skierowany do osób, które ukończyły 18. rok życia oraz zamieszkują na terenie Polski. Do udziału w szkoleniach organizatorzy zachęcają szczególnie osoby z niepełnosprawnościami, w tym ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Zaproszenie skierowane jest do grup, rodzin oraz pracowników firm i instytucji (grupy 12-osobowe). Jedna osoba może uczestniczyć tylko w jednym szkoleniu w ramach projektu (należy to zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym). Do wyboru:

  • Edycja tekstu (24 godziny)
  • Arkusze kalkulacyjne (24 godziny)
  • Prezentacje (24 godziny)
  • Internet (24 godziny)

Program szkoleń oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie:

Zgłoszenie należy przesłać na adres: Centrum Szkoleń i Innowacji Sp. z o.o.; Aleje Racławickie 8/18A, II piętro, 20-037 Lublin.

Kontakt: