Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Bieg Motyli nad Jeziorem Maltańskim

06.9.2021

Grafika promująca Bieg Motyli: na filetowo-niebieskim tle napis informujący o wydarzeniu, w prawym górnym rogu logotyp Hospicjum Palium.W niedzielę, 26 września odbędzie się czwarta edycja charytatywnego Biegu Motyli. Wydarzenie ma na celu wsparcie finansowe Hospicjum Palium w Poznaniu.

Wpłaty uczestników przeznaczone zostaną na zakup łóżek rehabilitacyjnych i szafek dla pacjentów Hospicjum. Bieg odbędzie się nad Jeziorem Maltańskim. Trasa biegu to 5,6 km, czyli dystans wokół jeziora.  Dystans można przebiec, przejść lub przejechać (jednak kółka dozwolone są dla dzieci i osób poruszających się na wózku). Wydarzenie ma charakter familijny: na miejscu przewidywane są atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych oraz ciekawe nagrody dla zwycięzców.

Aby wziąć udział w biegu, należy do 20 września zarejestrować się poprzez formularz na stronie internetowej oraz uiścić opłatę startową (20 zł – dzieci do 12 lat., 30 zł – pozostali uczestnicy biegu), która jednocześnie stanowi darowiznę na rzecz Hospicjum Palium w Poznaniu:

Bieg Motyli powstaje przy wsparciu środków budżetowych Miasta Poznania oraz zaprzyjaźnionych firm. Tegoroczne wydarzenie objęte jest Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Poznania oraz Patronatem Honorowym Przewodniczącego Rady Miasta Poznania.

Szczegóły i kontakt: