Biuro Podróży FunClub

Biuro Podróży FunClub

ul. Grunwaldzka 399, tel. 61 66 28 616

Fragment zgłoszenia konkursowego:

„W Hiszpanii FunClub zabiera seniorów na wycieczkę do stolicy regionu Costa Brava – Girony oraz do miasta, w którym tworzył Salvador Dali – Figures. Seniorzy wypoczywający w Chorwacji zwiedzą Split i Trogir, natomiast wczasy we Włoszech połączone są ze zwiedzaniem Florencji, Luca, Pizy, Rzymu i Watykanu oraz Sieny, San Gimignano i Bolonii”.

Uzasadnienie:

Biuro Podróży FunClub ma w swojej ofercie Wczasy dla Seniora. Propozycja ta skierowana jest do osób powyżej 50. roku życia oraz dla osób towarzyszących. Wyjazdy organizowane są w okresach wiosenno-jesiennych do krajów takich jak: Albania, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Grecja, Hiszpania oraz Włochy. Ceny są atrakcyjne i co warto dodać – oferta dla seniora obejmuje też osobę mu towarzyszącą niezależnie od wieku. Programy dla seniorów oferują wypoczynek w hotelach 3-gwiazdkowych oraz 4-gwiazdkowych z pełnym wyżywieniem (3 posiłki dziennie lub All Inclusive). Interesującą opcją są wprowadzone przez biuro noclegi na trasie – podróżuje się w ciągu dnia, w nocy biuro zapewnia odpoczynek w hotelu. Dzięki temu podróż nie jest tak uciążliwa. Dla uczestników wyjazdów przygotowano także zajęcia rekreacyjne w formie Nordic Walking, które pozwalają osiągnąć takie korzyści jak: usprawnienie układu oddechowego o sercowo-naczyniowego, a także zwiększenie poboru tlenu, rozwinięcie i wzmocnienie mięśni całego ciała. Nad prawidłową realizacją zajęć czuwa Polski Związek Nordic Walking, który objął patronatem wyjazdy organizowane przez FunClub. Seniorzy mają do dyspozycji autokary o podwyższonym standardzie, w których odległość między fotelami sięga 1 metra. Fotele są wygodne i funkcjonalne, wyposażone w pasy bezpieczeństwa, lampkę do czytania, nawiew, rozkładany stolik do posiłków oraz przycisk alarmowy. W przypadku, gdy senior potrzebuje pomocy przy przemieszczaniu się z wózka inwalidzkiego na fotel lub potrzebuje asysty w drodze do toalety, kierowcy chętnie pomagają. Informacje o ofercie dla seniorów znaleźć można na pierwszych stronach katalogu biura. Wakacje zarezerwować można przez stronę internetową, telefonicznie, osobiście lub u jednego z wielu agentów turystycznych, których biura rozsiane są po całej Polsce. Więcej informacji znajdą Państwo na stroniewww.funclub.pl  oraz www.seniornawakacjach.pl

Stała oferta:

Biuro podróży od wielu lat z sukcesem organizuje wyjazdy dla seniorów. Dla każdego seniora, który skorzystał już z usług biura dodatkowy rabat 3% na wyjazdy.