Brand Vital Poland Sp. z o.o.

Brand Vital Poland Sp. z o.o.

ul. Głogowska 16, tel. 61 814 35 03

Fragment zgłoszenia konkursowego:

 „Od roku 2013 podjęliśmy decyzję stworzenia jednolitej platformy dla indywidualnego zaopatrzenia naszych Klientów w produkty medyczne, środki pomocnicze i sprzęt rehabilitacyjny pod marką Brand Vital Sp.z.o.o (...) Szczególną uwagę  skupiamy na wyszukaniu spersoanlizowanych rozwiąząń zadań, z którymi zwracają się nasi pacjenci. Staramy się stworzyć miejsce przyjazne pacjentom i wprawadzić nową, lepszą jakość". 

Uzasadnienie:

Sklep BRANDvital jest miejscem bez barier architektonicznych. Jest dogodny dostęp do lokalu: poręcze, podjazdy i szerokie drzwi. Sklep medyczny reprezentuje tradycję usług medycznych, tworzy jednolitą platformę do indywidualnego zaopatrzenia w produkty medyczne, środki pomocnicze i sprzęt rehabilitacyjny. Oferuje duży asortyment produktów zaczynając od aparatów słuchowych poprzez sprzęt dedykowany opiece długoterminowej na produktach ortopedycznych kończąc. Prowadzony jest również sklep internetowy wyróżniający się konkurencyjnymi cenami, przyjaznym interfejsem oraz szybką wysyłką, istnieje również możliwość wynajmu sprzętu rehabilitacyjnego oraz możliwość sprzedaży ratalnej.

Stała oferta:

W siedzibie firmy Brand Vital można wykonać bezpłatne komputerowe badanie stóp i słuchu oraz skorzystać z bezpłatnej konsultacji z zakresu fizjoterapii i protetyki słuchu. Firma oferuje również wypożyczanie urządzeń rehabilitacyjnych takich jak balkoniki, łóżka, wózki inwalidzkie, rolatory.