ASGO

Centrum Zdrowia ASGO
ul. Marcelińska 92-94, tel. 61 890 64 38

Fragment zgłoszenia konkursowego:

 „Centrum Zdrowia ASGO to miejsce, które powstało z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie zdrowy i aktywny styl życia. To jedyne takie centrum w Poznaniu, które łączy gabinety lekarskie, gabinety osteopatyczne, rehabilitację i odnowę biologiczną w jednym miejscu”.

Uzasadnienie:

Specjaliści z Centrum Zdrowia ASGO zajmują się leczeniem pacjentów po urazach ortopedycznych, z problemami neurologicznymi i zespołami bólowymi. Centrum Zdrowia ASGO to ponad 1000 m2 w pełni dostosowanych do potrzeb osób starszych i osób niepełnosprawnych. Wszystkie usługi realizowane są w jednym budynku, którego infrastruktura pozwala wyeliminować wszelkie bariery utrudniające poruszanie się osobom starszym i niepełnosprawnym. Mieszczące się na dwóch piętrach Centrum Zdrowia ASGO posiada wewnątrz dostęp do windy, a na zewnątrz przed budynkiem podjazd dla wózków inwalidzkich. W części zabiegowej zostały wyznaczone oddzielne szatnie i łazienki dla osób niepełnosprawnych. W stałej ofercie Centrum Zdrowia ASGO wydzielone są indywidualne produkty dla osób starszych, a zakres usług dla seniorów stale się powiększa. Obecnie realizowane są specjalne zajęcia jogi, skierowane do grupy 55+. W sezonie wakacyjnym realizowany jest program „Sanatorium w mieście”, który jest doskonałą okazją dla seniorów na skorzystanie z walorów ośrodków uzdrowiskowych i rehabilitacyjnych, bez konieczności opuszczania miasta. Celem Sanatorium w mieście jest:

W ramach „Sanatorium w mieście” seniorzy skorzystają z usług medycznych, osteopatycznych, zajęć ruchowych oraz zabiegów odnowy biologicznej. Po zajęciach w sali ćwiczeń, rehabilitacji lub odnowie biologicznej można skorzystać z Baru Sigma, gdzie pacjenci i klienci bardzo często spotykają się na kawie. Dla osób po 55 r. ż. przewidziane są rabaty cenowe: 30% na zabiegi pielęgnacyjne, 10% na wizyty lekarskie. Centrum Zdrowia ASGO współpracuje z Centrum Inicjatyw Senioralnych w ramach imprezy „Senioralni. Poznań”. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.asgo.pl

Stała oferta:

Centrum ASGO poleca: