Cafe Misja CK Fara

Cafe Misja CK Fara

ul. Gołębia 1, tel. 531 584 187

Fragment zgłoszenia konkursowego:

 „Cały czas staramy się rozpoznawać potrzeby naszych gości tak, aby w Cafe Misja czuli się jak najlepiej. To właśnie obserwacja naszych starszych gości skłoniła nas do zaangażowania w akcję Centrum Inicjatyw Senioralnych, a także przygotowania specjalnych zniżek właśnie dla seniorów”.

Uzasadnienie:

Cafe Misja wyposażona jest w przestrzenne sale i jest miejscem bez barier architektonicznych. Jedynie w toalecie są wybudowane dwa schody i jest w niej dosyć wąsko. Do godziny 20.00 można jednak korzystać z toalety bez barier znajdujących się na tyłach kawiarni. Warto zauważyć, że do siedzenia można wybrać fotele, kanapy i krzesła o różnej wysokości i miękkości – tak, by każdemu było wygodnie w zależności od indywidualnych potrzeb. Oferta konsumpcyjna, ale i – co wyróżnia to miejsce – kulturalna jest niezwykle bogata. Ta ostatnia przygotowana jest szczególnie z myślą o seniorach. Organizowane są tu koncerty, wystawy, wieczorki poetyckie i prezentacje misyjne. Jedzenie przygotowywane jest w warunkach domowych. Od wtorku do piątku do godziny 16.00 przygotowano dla seniorów zniżki 15%, w poniedziałek oferowana jest szczególna promocja dla seniorów – do godz. 16.00 za drugi produkt zapłacimy 50% ceny (pierwotna cena drugiego produktu nie może być niższa niż wartość pierwszego). Atmosfera w kawiarni jest bardzo życzliwa i przyjazna. Miejsce jest przytulne i ma niepowtarzalny klimat, szczególnie za sprawą starych murów Fary. Wiosną, latem i jesienią, przy sprzyjającej pogodzie, goście zaproszeni są do stolików ustawionych na krużgankach Fary. Cafe Misja jest chętnie odwiedzana przez osoby starsze. Właściciele Cafe Misja współpracują z Centrum Turystyki Kulturowej TRAKT. Właściciele kawiarni starają się, by osoby starsze miały możliwość być prelegentami w czasie organizowanych spotkań, by tym samym podkreślić ich mądrość i doświadczenie. Co roku organizowany jest również Dzień Dziadka i Dzień Babci w Cafe Misja, w tym czasie specjalna oferta przygotowana jest dla dziadków i wnuków. Oferta kawiarni jest aktywnie promowana podczas spotkań kulturalnych, jak w bezpośrednim kontakcie z klientami oraz na stronie internetowej i poprzez ulotki. W kawiarni, we współpracy z Centrum Inicjatyw Senioralnych, powstaje również punkt informacji, w którym seniorzy uzyskają informacje na temat działań kulturalnych i społecznych im dedykowanych. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.cafemisja.pl

Stała oferta:

Cafe Misja oferuje seniorom zniżkę 15% od wtorku do piątku do godz. 16.00 oraz 50% zniżki w poniedziałek do godz. 16.00 na drugi produkt.