Centrum Pływania i Fitnsess FitSwim

Centrum Pływania i Fitnsess FitSwim

ul. Górna Wilda 83/5, tel. 61 830 36 28

Fragment zgłoszenia konkursowego:

 „Prowadzimy szkołę pływania, fitness, rehabilitacji, urody oraz relaksu. Wyrazem naszego profesjonalizmu jest kompleksowa oferta usług przygotowana na miarę potrzeb współczesnego człowieka (klienta) obejmująca takie usługi jak: rehabilitacja, szkoła pływania, aqua fitness, fitness, strefa przyjemności: gabinet kosmetyczny, gabinet masażu, sauna, urodziny na basenie, opieka nad dzieckiem (wnukiem)”.

Uzasadnienie:

Na bazie dużego doświadczenia pracy z seniorami powstała oferta aktywnego wypoczynku oraz usług z zakresu urody i relaksu, w której wzięto pod uwagę możliwości, potrzeby i upodobania ruchowe osób po 50. roku życia. Propozycja aktywności fizycznej dla seniorów obejmuje: aqua fitness (aqua aerobik 50+, aqua gym – gimnastyka w wodzie, aqua reha-orto); fitness: gimnastyka 50+, zdrowy kręgosłup, zumba light. Tak skonstruowana oferta daje klientom możliwość podejmowania zróżnicowanego, a zarazem zrównoważonego treningu, który prowadzi do utrzymania lub poprawy sprawności psychofizycznej obejmującej: sprawność krążeniowo-oddechową, wytrzymałość i siłę mięśniową, kontrolę postawy ciała, koordynację ruchową (w tym równowagę ciała), optymalizacja składu ciała, regulację procesów metabolicznych. Gabinet Kosmetyczny oferuje usługi w zakresie pielęgnacji twarzy, dłoni i stóp. Dla ukojenia ciała i ducha proponowane są relaksujące i wyciszające masaże twarzy, szyi i dekoltu oraz maski kremowe, algowe i kolagenowe. W trosce o komfort i zdrowie stóp osób starszych w gabinecie świadczone są usługi z zakresu pielęgnacji stóp – pedicure kosmetyczny, masaże oraz okłady parafinowe. Dla osób borykających się ze zmianami na skórze stóp odpowiedni może okazać się pedicure leczniczy (usuwanie modzeli, nagniotków, odcisków oraz klamry korygujące na wrastające paznokcie). Gabinet Fizjoterapii i Masażu to miejsce, gdzie pod okiem specjalisty można odpocząć, odprężyć się, poczuć dobroczynny wpływ terapii przez dotyk. W ofercie masaży relaksacyjnych, leczniczych oraz sesji terapeutycznych znaleźć można zabiegi szczególnie wskazane seniorom. W ofercie cenowej przygotowano pakiety specjalnie dla seniorów. Centrum Pływania i Fitness FitSwim to zespół doświadczonych i kompetentnych instruktorów i fizjoterapeutów ze specjalnością kinezygerontoprofilaktyka. Wysokie umiejętności specjalistyczne, kreatywność, zaangażowanie w prowadzenie stanowią gwarancję jakości oferowanych usług. Wnętrze Centrum Pływania i Fitness również przyjazne jest osobom starszym. Czyste, kameralne, pełne barw wnętrze, zajęcia odbywają się w przestrzeni bez zbędnej publiczności i hałasu, w spokoju i komforcie. W basenach bezpiecznie mogą poruszać się zarówno osoby potrafiące pływać, jak i te niepływające. Woda ma temperaturę 32-34 stopni, bez dodatku chloru, uzdatniona technologią „nisko zasolonej wody”. Dojścia do basenów nie utrudniają bariery architektoniczne. Jedynie przed wejściem do budynku pokonać trzeba schody. Kilka stopni znajduje się również przed wejściem do Sali gimnastycznej i do sauny. Po zajęciach seniorzy chętnie spotykają się w barku „Przy Pływalni”, pijąc aromatyczną kawę, kosztując smacznych ciast, snując opowieści, co wpływa na budowanie więzi między nimi.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: http://fitswim.pl/

Stała oferta:

W ofercie aquafitness (karnet w umowie 95 zł/mies.), gimnastyka 50+ i zajęcia zdrowy kręgosłup (karnet w umowie 60 zł/mies.). Pierwsze próbne zajęcia na basenie za 15 zł, pierwsze zajęcia na sali gimnastycznej 10 zł. Konieczna rezerwacja terminu.