Zespół

Zespół Centrum Inicjatyw Senioralnych:

Wojciech Bauer
Dyrektor
wojciech.bauer@centrumis.pl

Izabela Błażejewska
Specjalistka ds. organizacyjnych
izabela.blazejewska@centrumis.pl

Aleksandra Gracjasz
Specjalistka ds. informacji i promocji
aleksandra.gracjasz@centrumis.pl

Małgorzata Klauze
specjalistka ds. edukacji cyfrowej seniorów
malgorzata.klauze@centrumis.pl

Magdalena Kowalska
Specjalistka ds. koordynacji animacji senioralnej
magdalena.kowalska@centrumis.pl

Zuzanna Macko
Specjalistka ds. współpracy
zuzanna.macko@centrumis.pl

Anna Szwak
Specjalistka ds. wolontariatu i współpracy
anna.szwak@centrumis.pl

Nina Woderska
Specjalistka ds. komunikacji i nowych technologii
nina.woderska@centrumis.pl

Magdalena Krysińska-Sowa
Specjalistka ds. projektów
magdalena.krysinska-sowa@centrumis.pl

Zapraszamy do kontaktu!