Co nowego w Osiedlowym Domu Kultury „Pod Lipami”?

Grafika artykułu: plakat informacyjny, w centrum cztery okręgi nachodzące na siebie — dwa w kolorze beżowym, w pozostałych zdjęcie artysty, grającego na akordeonie oraz zbliżenie na instrument, poniżej szczegółowe informacje o wydarzeniu.

Osiedlowy Dom Kultury „Pod Lipami” zaprasza do udziału w ciekawych, kulturalnych wydarzeniach. Na wszystkich chętnych czeka wernisaż wystawy fotograficznej i koncert z okazji Dnia Matki.

Spotkania odbędą się w budynku Osiedlowego Domu Kultury „Pod Lipami” (al. Pod Lipami paw. 108 A). Wstęp na wydarzenia jest wolny.

Harmonogram planowanych wydarzeń:

Wernisaż wystawy „Fotogramatologia”

  • 19 maja, godz. 18.00
  • wystawa dostępna będzie do 2 czerwca od poniedziałku do piątku w godz. 11.00-17.00
  • wstęp wolny

W galerii Osiedlowego Dom Kultury „Pod Lipami” odbędzie się wernisaż wystawy „Fotogramatologia”. Wystawa powstała dzięki współpracy trzech artystów różnych dziedzin sztuki, które się ze sobą przenikają. Dodatkową atrakcją będzie występ Żeńskiego Chóru Kameralnego Hibike, który uświetni spotkanie koncertem utworów muzyki japońskiej.

Koncert z okazji Dnia Matki

  • 26 maja, w godz. 18.00–19.30
  • bilety: 30 zł, rezerwacja: tel. 61 630 33 47

Na scenie wystąpi Tomasz Drabina z koncertem „Inspiracje. Argentyńskie i polskie tanga, paryskie walczyki, melodie bałkańskie”. Artysta jest akordeonistą z poznańską przeszłością. Wykona pełne ognistego temperamentu tanga argentyńskie, subtelne i zwiewne paryskie walczyki oraz wypełnioną eklektyzmem muzykę bałkańską! Na wszystkie obecne na koncercie matki będzie czekać niespodzianka.

Szczegóły: