Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Czerwcowa Gazeta Senior jest już dostępna!

26.5.2022

Senioralia, jubileusze, koncerty, filmy. Dzieje się coraz więcej i ciekawiej, co cieszy. Co w najnowszym numerze Gazety Senior?  

Grafika artykułu: Zrzut pierwszej strony czerwcowej Gazety Senior. Na górze szaro-czerwony tytuł miesięcznika, pod nim tytuły wybranych artykułów, w tle zdjęcie aktorki Laury Łącz. Gorący temat – finanse seniora

Tematy finansowe budzą najwięcej emocji i trudno się temu dziwić. W numerze: 14. emerytura bez tajemnic, gazeta próbuje policzyć też emerytury w związku z obniżką podatku dochodowego z 17 do 12 proc.

Laura Łącz i jej motto życiowe

Rozmowa z aktorką, pisarką, reżyserką i nominowaną w Plebiscycie 21 Osób Flexi na XXI wiek. Przepiękny i inspirujący przykład aktywności bez względu na wiek. Czym kieruje się w swoim życiu?

“Literacki Kabaret HALLO”

Trwają VIII Łódzkie Senioralia, miasto Łódź i „Gazeta Senior” gorąco zachęcają do wyjścia z domu i wzięcia udziału w licznych wydarzeniach. W programie m.in. występy założonego przez seniorów „Literackiego Kabaretu Hallo”, z którym rozmawiał Andrzej Wiśniewski. A to tylko dwie z kulturalnych propozycji, które znaleźć można w czerwcowym wydaniu.

Wakacje za pasem. Gazeta prezentuje garść ofert na senioralną kieszeń, a w kolejnym numerze będzie już typowo wakacyjnie.

Elektroniczne wydanie gazety znaleźć można tutaj:

Więcej informacji znaleźć można na stronie Gazety Senior.

Kolejny numer Gazety Senior ukaże się 22 czerwca.