Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Czerwcowy „Senioralny Poznań” już jest!

27.5.2021

Grafika przedstawia pierwszą stronę gazety. U góry - duży czerwono-czarny napis "Senioralny Poznań". Pod nim - artykuł "Nowa strona internetowa Centrum Inicjatyw Senioralnych" oraz grafika przedstawiająca zrzut ekranu z tej strony.  Ukazał się czerwcowy numer miesięcznika informacyjnego skierowanego do poznańskich seniorek i seniorów. „Senioralny Poznań” wydawany jest przez Wydawnictwo Miejskie Posnania we współpracy z Centrum Inicjatyw Senioralnych oraz Miejską Radą Seniorów – w wersji papierowej i elektronicznej.

Czerwcowy „Senioralny Poznań” pisze o nowej, odświeżonej stronie internetowej Centrum Inicjatyw Senioralnych – warto na nią zaglądać z wielu powodów! Przypomina tez o trwającym Narpdowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań. Główny Urząd Statystyczny przygotował listę wskazówek dla seniorów dotyczących bezpiecznego i skutecznego spisania się. Miejska Rada Seniorów poleca wywiad z aktorem, reżyserem, pisarzem i podróżnikiem – Krzysztofem Deszczyńskim.

Na łamach Tytki Seniora polecają swoją ofertę m.in. poznańskie muzea, Brama Poznania oraz Palmiarnia. Jak zwykle Tytka podpowie też, jak zadać o zdrowie, bezpieczeństwo, ale też gdzie i w jaki sposób nabywać kompetencji cyfrowych. Ostrzega też przed oszustami na ogródkach działkowych.

Sprawdźcie, jak bardzo senioralny jest Poznań!

Gazeta dostępna jest m.in. przed wejściem do Centrum Inicjatyw Senioralnych przy ul. Mielżyńskiego 24 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00).

Lista punktów dystrybucji gazety:

Senioralny Poznań: dystrybucja

Czerwcowy wydanie gazety w wersji elektronicznej dostępne jest tutaj:

Senioralny Poznań: czerwiec 2021