Perfect Eye Optic

Perfect Eye Optic

Plac Wiosny Ludów 2 (Kupiec Poznański – parter), tel.  61 670 72 00

Fragment zgłoszenia konkursowego:

„Perfect Eye Optic to profesjonalny salon optyczny, który zapewnia pełna gamę usług z branży optycznej (badanie okulistyczne, optometryczne, aplikacje soczewek kontaktowych, dobór okularów, naprawa oraz profilowanie opraw, lupy dla słabowidzących. Jako centrum badania zmysłów prowadzimy równolegle dwa gabinety optometryczny oraz protetyki słuchu, zapewniając również profilaktyczne badania słuchu oraz dostęp do pełnego, profesjonalnego badania wykonanego przez protetyka słuchu. W naszej ofercie znajdują się również aparaty słuchowe oraz generatory szumów usznych. Dodatkowym atutem jest możliwość bezpłatnego wypożyczenia aparatu słuchowego do testów w warunkach domowych.”

Uzasadnienie:

Perfect Eye Optic znajduje się w samym centrum miasta, w pobliżu przystanków tramwajowych, nie ma barier architektonicznych. Miejsce dostosowane jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Doświadczony personel pomoże dobrać odpowiednie okulary oraz aparat słuchowy. W salonie są bardzo dobre warunki zarówno do badania słuchu i wzroku. Otrzymacie Państwo tutaj odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania oraz profesjonalną pomoc w zakresie doboru opraw, lup, nakładek polaryzacyjnych i wszystkich dodatków do okularów oraz aparatów słuchowych. Osoby, które z powodu niepełnosprawności lub przebytej operacji nie mogą dotrzeć do Perfect Eye Optic we własnym zakresie, mogą umówić wizytę domową zarówno w kwestii badania wzroku jak i słuchu. Wykwalifikowani specjaliści, wyposażeni w przenośny sprzęt przeprowadzają dokładne badania wzroku oraz doradzają najlepsze rozwiązania w miejscach zamieszkania pacjentów.
Perfect Eye Optic  czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-21:00 oraz w niedzielę 11:00-19:00.

Stała oferta:

- 20 % zniżki na okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne
- 50 % zniżki na pełne badanie wzroku w gabinecie optometrycznym (tj. 44,50 zł)
- bezpłatne czyszczenie oraz profilowanie opraw okularowych
- bezpłatne badanie słuchu
-atrakcyjny system ratalny
- raty 0% na aparaty słuchowe
- zniżki do 1400 zł przy zakupie aparatów słuchowych