Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Grafika przedstawia logotyp CAMP w Poznaniu: na białej tablicy napis "CAMP Chwaliszewo 75, Centrum Aktywnych Mieszkańców w Poznaniu", który jest prezentowany przez dwie uśmiechnięte kobiety i dwóch mężczyzn.Fundacja Niwa zaprasza na dzień otwarty w CAMP – Centrum Aktywnych Mieszkańców w Poznaniu oraz inaugurację Poznańskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu. Wydarzenie odbędzie się 15 września, w siedzibie CAMP przy ul. Chwaliszewo 75. 

Program inauguracji:

  • godz. 11.45 – rozpoczęcie uroczystości,
  • godz. 12.00 – 12.50 – spotkanie z dziennikarką, Wandą Wasilewską dotyczące promowania działalności społecznej w mediach,
  • godz. 13.10 – 14.00 – rozmowa z aktorem Sebastianem Grekiem o tym, jak występować publicznie i opowiadać o swojej działalności,
  • godz. 14.10-15.00 – rozmowa z menedżerką ds. komunikacji, PR i CSR w GS1 Martą Szymborską o tym, jak budować współpracę międzysektorową.

Podczas dnia otwartego w CAMP zaplanowano również wspólne malowanie muralu. Każdy z uczestników będzie mógł się zaangażować w to działanie. Zainteresowani wzięciem udziału w wydarzeniu proszeni są o potwierdzenie swojej obecności do 13 września telefonicznie lub mailowo.

Szczegóły i kontakt: