Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Logotyp Active Study

Szkoła położona jest w centrum Poznania, w miejscu, do którego z łatwością można dojechać komunikacją miejską. Zajęcia odbywają się w dogodnych dla seniorów godzinach – porannych i popołudniowych. Grupy dobrane są w taki sposób, aby zapewnić kursantom komfort nauki – zgodnie z ich umiejętnościami i stopniem zaawansowania. Są niewielkie, często kilkuosobowe. Szczególną uwagę organizatorzy zajęć poświęcają doborowi materiałów dydaktycznych. Podręczniki dostosowane są merytorycznie do potrzeb seniorów, a także drukowane są z użyciem dużej czcionki, natomiast materiały audio charakteryzuje nieco wolniejsze tempo odtwarzania. Zajęcia dla seniorów odbywają się przy kawie lub filiżance herbaty i są nie tylko nauką, ale rodzajem spotkania towarzyskiego.

Oprócz kursów językowych 50+ w przystępnych cenach, szkoła oferuje seniorom zniżki i rabaty 10% na inne usługi, takie jak tłumaczenia czy zajęcia indywidualne. Prowadzący są również gotowi prowadzić zajęcia poza szkołą.

Stała oferta:

Kurs języka angielskiego lub języka niemieckiego – 14 spotkań po 1,5 godz., koszt: 590 zł, 2 ratach – każda rata 335 zł;