Elektroniczne wydanie Gazety Senior na kwiecień

Ukazał się właśnie najnowszy numer Gazety Senior, który poświęcony został zdrowiu seniorów. Wiosenne i bardzo optymistyczne wydanie Gazety z pewnością umili Wam najbliższy czas. Zapraszamy do lektury.

Czytelnicy znajdą na łamach numeru porady i wskazówki, jak zadbać o sfery takie jak dieta, aktywność fizyczna i umysłowa. Każda z nich jest niezbędna do zachowania dobrej kondycji organizmu. Redaktorzy-seniorzy dzielą się swoimi przemyśleniami i sposobami na zdrowy tryb życia. Nie zabrakło wskazówek, jak postępować w aktualnej sytuacji.

W tym szczególnym czasie zachęcamy seniorów do jak najszerszego korzystania z e-wydania Gazety Senior, które przypomnę tylko, udostępniamy na stronie internetowej Gazety Senior bezpłatnie za jednym kliknięciem.

Aktualne e-wydanie Gazety Senior znajdą Państwo bezpośrednio pod linkiem:

azetasenior.pl/wp-content/uploads/2020/03/Gazeta-Senior-wydanie-kwiecień-2020.pdf 

(to wydanie można również wydrukować na domowej drukarce)

Zachęcamy również do polubienia i odwiedzania codziennie oficjalnego fanpagu Gazety Senior na facebooku, który znaleźć można pod linkiem: https://www.facebook.com/GazetaSenior/.

Na stronie https://www.gazetasenior.pl/ codziennie publikowane są najważniejsze i sprawdzone informacje dotyczące aktualnej sytuacji dedykowane seniorom i im potrzebom.

https://www.g