Eurocafe

Eurocafe

ul. Zamenhofa 133, tel. 512-053-044; ul. Św. Marcin 24, tel. 61 222-59-91

Fragment zgłoszenia konkursowego:

 „Spełniając oczekiwania klientów stworzyliśmy miejsce, w którym można nie tylko napić się pysznej kawy czy herbaty, ale również posłuchać wysokiej jakości muzyki na żywo. W naszej Eurocafe odbywają się cyklicznie powtarzające się wydarzenia artystyczne z udziałem solistów Teatru Muzycznego oraz artystów ze Studium Musicalowego przy Konserwatorium Muzycznym w Poznaniu”.

Uzasadnienie:

Eurocafe to miejsce, w którym seniorzy są mile widziani, życzliwie przyjmowani, a oferta przygotowana jest z uwzględnieniem zgłaszanych przez nich potrzeb. W dwóch kawiarniach (Pasaż Rondo i Galeria MM) seniorzy mogą wziąć udział w występach solistów Teatru Muzycznego i artystów ze Studium Muzycznego przy Konserwatorium Muzycznym w Poznaniu. Oferta Eurocafe jest bogata w wydarzenia artystyczne np. kabarety, wystawy, degustacje itp. Bilety na koncerty i wydarzenia można kupić w korzystnej cenie. Przygotowywany jest również drobny poczęstunek dla gości. Oferta produktów, usług i zniżek dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań zgłaszanych przez seniorów. Oba lokale pozbawione są barier architektonicznych: w kawiarni Eurocafe mieszczącej się w Pasażu Rondo można skorzystać z windy, Eurocafe w Galerii MM ulokowane jest na parterze. Eurocafe współpracuje z klubami seniora, informując o nadchodzących wydarzeniach artystycznych. Stałą współpracę nawiązano również z Centrum Inicjatyw Senioralnych. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.eurokiosk.pl

Stała oferta:

W kawiarniach odbywają się wydarzenia kulturalne m.in. koncerty. Istnieje możliwość bezpłatnego rezerwowania stolika. Dla seniorów rabat 50% na kawę przy zakupie porcji ciasta (powyżej 100 gram) w czwartki, do wykorzystania w obu lokalizacjach.