Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Filmowy Klub Seniora w Kinie Rialto w czerwcu

31.5.2023
Grafika artykułu: Na zdjęciu wejście do kina Rialto wykonane wieczorem. Nad wejściem czerwony, zapalony neon z napisem "Rialto".
Kino Rialto, Fot. Jola Myszka

Filmowe spotkania w kinie Rialto dedykowane osobom starszym odbywają się w poniedziałki i wtorki. Bilety dla seniorek i seniorów w cenie 13 zł dostępne są po okazaniu legitymacji ZUS emeryta-rencisty.

Najbliższe projekcje:

„Mała syrenka”

  • 5 czerwca, godz. 13.30

Syrenka Ariel zakochuje się w księciu Eryku. Aby znów go spotkać, zawiera umowę z morską wiedźmą.

„Houria”

  • 6 czerwca, godz. 15.30

Houria jest utalentowaną tancerką, która pragnie zrobić światową karierę w balecie. Aby związać koniec z końcem, w dzień pracuje jako sprzątaczka, a w nocy obstawia nielegalne walki. Po jednej z nich zostaje brutalnie napadnięta przez rywala.

„Osiem gór”

  • 12 czerwca, godz. 13.30
  • 13 czerwca, godz. 15.30

Trzydziestoletni Pietro decyduje się zostawić za sobą życie dużego miasta i wyjechać w góry. Nie odnajduje się w swoim dotychczasowym, pełnym zgiełku życiu, chociaż sam nie potrafi określić czego mu brakuje.

„Asteroid City”

  • 19 czerwca, godz. 13.30

Harmonogram konwencji Junior Stargazer zostaje spektakularnie zakłócony przez wydarzenia, które zmieniają bieg historii.

„Tonia”

  • 20 czerwca, godz. 15.30

Tonia ma 11 lat. Na pierwszy rzut oka niczym nie różni się od swoich rówieśniczek, ale to naprawdę wyjątkowa dziewczyna. Żyje w świecie fantazji, jej głowa jest pełna marzeń i niesamowitych pomysłów.

„Bez urazy”

  • 27 czerwca, godz. 15.30

Maddie odkrywa intrygujące ogłoszenie o pracę: bogaci i nadopiekuńczy rodzice szukają kogoś na randki z ich introwertycznym 19-letnim synem, Percym, zanim ten wyjedzie na studia do Princeton.

Szczegóły: