1

Filmowy Klub Seniora w Kinie Rialto w październiku

Grafika promująca Filmowy Klub Seniora w Kinie Rialto. Na górze, na czerwonym tle napis "Rialto", poniżej, na szarym polu, okrągłe, białe pole - na nim napis "Filmowy Klub Seniora", obok napisu czarna filiżanka z unoszącym się nad nią zapachem gorącego napoju. Filmowe spotkania w kinie Rialto dedykowane osobom starszym odbywają się we wtorki. Bilety dla seniorek i seniorów dostępne są w promocyjnej cenie 12 zł (po okazaniu legitymacji ZUS emeryta lub rencisty).

Harmonogram najbliższych projekcji:

5 października, godz. 15.30 – „Gunda”

Dokument przedstawia codzienność zwierząt mieszkających na farmie: świni Gundy oraz jej towarzyszy – dwóch krów i jednonogiej kury.

12 października, godz. 15.30 – „Wesele”

Historia miłości tak mocnej, że przekracza granice, nie mieści się w ramach i jest silniejsza od wszelkich barier. Szczere spojrzenie na współczesny świat, a także dramatyczna podróż w przeszłość, która nikomu nie pozostanie obojętna.

19 października, godz. 15.30 – „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”

Komedia akcji inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia Zdzisława Najmrodzkiego, legendarnego celebryty półświatka, który ośmieszał władze PRL, wymykając się 29 razy organom ścigania.

26 października, godz. 14.00 – „Diuna”

Diuna w reżyserii nominowanego do Oscara Denisa Villeneuve’a to kinowa adaptacja przełomowego bestsellera Franka Herberta pod tym samym tytułem. Szlachetny ród Atrydów przybywa na Diunę, będącą jedynym źródłem najcenniejszej substancji we wszechświecie.

Szczegóły i kontakt: