Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Filmowy Klub Seniora w Kinie Rialto w styczniu

16.1.2022
Grafika artykułu: Na zdjęciu wejście do kina Rialto wykonane wieczorem. Nad wejściem czerwony, zapalony neon z napisem "Rialto".
fot. Jola Myszka

Filmowe spotkania w kinie Rialto dedykowane osobom starszym odbywają się zazwyczaj we wtorki. Bilety dla seniorek i seniorów w cenie 13 zł dostępne są po okazaniu legitymacji ZUS emeryta-rencisty.

Najbliższe projekcje:

4 stycznia, godz. 13.00 i 15.30 – „Lokatorka”

Rzekomy właściciel kamienicy rozpoczyna bezpardonową walkę, by pozbyć się lokatorów. Gdy jeden z nich tajemniczo znika, do akcji wkracza policja.

11 stycznia, godz. 13.00 i 15.30 – „Koniec świata, czyli kogel0mogel 4”

Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat. A kiedy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu nastąpi tytułowy koniec świata…

18 styczni, godz. 13.00 i 15.30 – „(Nie)długo i szczęśliwie”

Cztery małżeństwa dowiadują się, że ich śluby były nieważne, bo zostały udzielone przez osobę podszywającą się pod księdza. Czy zgodzą się po raz kolejny powiedzieć sobie „tak”, a może wykorzystają tę nadarzającą się okazję do rozstania?

25 stycznia, godz. 15.00 oraz 26 stycznia, godz. 13.00 – „Gierek”

Historia życia Edwarda Gierka, I sekretarza KC PZPR w latach 1970–1980.

Szczegóły i kontakt: