Fundusze dla seniorów

Każdy obywatel/obywatelka ma wiele możliwości realizowania swoich pasji i pomysłów. Jeśli pomysły te dotyczą działań skierowanych do ogółu społeczeństwa i mają na celu rozwiązanie jakiegoś społecznego problemu, możemy starać się o pozyskanie dla nich wsparcia finansowego. Takie możliwości daje nam m.in. Unia Europejska, Rząd RP, Ministerstwa RP,  urzędy miast,  gmin, a także fundacje.

Jeśli masz pomysł na ciekawe i potrzebne seniorom działania, chcesz je zrealizować, ale potrzebujesz funduszy, zaglądaj na naszą stronę! W tym miejscu będziemy informować o konkursach, w których o dotacje na swoje pomysły i inicjatywy mogą starać się seniorzy oraz organizacje działające na ich rzecz. Umieścimy listę organizacji, które mogłyby pełnić rolę partnerów w projektach skierowanych do seniorów. Będziemy także informować o organizowanych przez nas szkoleniach dla osób 50plus, dotyczących pozyskiwania funduszy.

A może wcześniej niż my trafiłeś na ciekawe ogłoszenie o konkursie? Podziel się z nami tą informacją, a my umieścimy ją na naszej stronie internetowej, by inni seniorzy i organizacje działające na ich rzecz mogli z niej skorzystać.

Możesz skontaktować się z nami:

- telefonicznie - (61) 842 35 09
- mailowo – centrum@centrumis.pl, z dopiskiem: fundusze
- osobiście – ul. Mielżyńskiego 24, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 16.00