Gabinet Podologiczny Maja Żołądź

 

 

 

 

 

Gabinet Podologiczny
Os. Stefana Batorego 82n/lok.7
tel. 509 927 148

Fragment zgłoszenia konkursowego:

„Gabinet Podologiczny zajmuje się diagnozowaniem, profilaktyką schorzeń oraz zmian w obrębie stóp. Współpracuje ze specjalistami z dziedziny chirurgii, diabetologii, angiologii, dermatologii i rehabilitacji. W gabinecie rozwiązujemy problemy z wrastającymi paznokciami, odciskami, modzelami, brodawkami (kurzajkami), pękającymi pietami itp.)

Uzasadnienie:

Gabinet Podologiczny znajduje się w niedalekiej odległości od przystanku tramwajowego i autobusowego, nie ma żadnych barier architektonicznych.
W gabinecie pracuje trzech specjalistów do spraw podologii jak również podochirurg. Gabinet specjalizuje się w pielęgnacji stóp, oferując kompleksowe zabiegi. Każdy z pacjentów może liczyć na indywidualnie dobrane zabiegi, których celem jest usunięcie dolegliwości i przywrócenie komfortu chodzenia. W gabinecie znajduje się nowoczesny fotel o płynnej regulacji wysokości i położenia, który sprawia, że każda osoba, bez względu na wiek i swoją kondycję fizyczną może korzystać z gabinetu. Szczególny nacisk kładziony jest na higienę i sterylność narzędzi używanych podczas zabiegów. Wszystkie zabiegi wykonywane są zgodnie z najwyższymi zasadami dezynfekcji i sterylności.

Więcej informacji na stronie: http://podolog-poznan.pl/

 

Stała oferta:

- karnet dla Seniora 5 zabiegów, 6 zabieg 50% zniżki
- stopa cukrzycowa – zabieg 120 zł.
- konsultacja podologiczna w ramach zabiegu
- pedicure kosmetyczny i medyczny
- pobieranie materiału mikologicznego
- usuwanie zrogowaceń: modzele, odciski
- korekcja wrastających paznokci