Gabinety Medyczne Novina s.c.

Gabinety Medyczne Novina s.c.

ul. Nowina 12Atel. 61 841 11 00

Fragment zgłoszenia konkursowego:

„W Gabinetach Medycznych Novina realizujemy z sukcesami kompleksową rehabilitację, zarówno dla osób ze skierowaniem jak i bez. Dla pacjentów, którzy potrzebują pomocy w wyborze najlepszej formy terapii, oferujemy bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne. Zajmujemy się usprawnianiem pacjentów z schorzeniami ortopedycznymi, urazowymi i neurologicznymi. Nasi pacjenci mogą także skorzystać z wykonywanych przez doświadczonych i doskonale wyedukowanych fizjoterapeutów rożnych rodzajów masażu np. głębokiego, klasycznego, drenażu limfatycznego. W ramach projektu „60+ znowu aktywni z Noviną” proponujemy uczestnictwo w ćwiczeniach grupowych.

Uzasadnienie:

Wśród klientów Gabinetów Medycznych Novina liczną grupę stanowią osoby starsze, które korzystają z usług wykwalifikowanych fizjoterapeutów. Gabinety Medyczne Novina proponują seniorom bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne (pierwsza wizyta) oraz rabat w wysokości 15 % na wszystkie usługi i zabiegi (dla emerytów i rencistów). Aktualny cennik można znaleźć na stronie http://fizjoterapia-novina.pl/cennik/

Pracownicy Gabinetów Medycznych Novina dokładają starań alby czas oczekiwania na rehabilitację był jak najkrótszy. Dodatkowo w ofercie rehabilitacja domowa dla osób, które posiadają znaczne ograniczenia ruchowe (dojazd - do ceny zabiegów doliczana jest kwota 10 zł, w bliskiej okolicy dojazd - bezpłatnie). Gabinety Novina zapraszają również m.in. na konsultacje z podologiem, który zadba zdrowe stopy seniorów, zajęcia gimnastyczne dla seniorów (wtorki o godz. 18.00) oraz konsultacje diabetologiczne.

Budynek dostosowany jest do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych. Gabinety rehabilitacyjne dla znajdują się w przyziemiu oraz na pierwszym piętrze. Pracowni służą pomocą w dotarciu do swojej siedziby.

Na stronie internetowej oraz za pośrednictwem portali społecznościowych Gabinetów Novina na bieżąco publikowane są zaproszenia i relacje z wydarzeń organizowanych z myślą o seniorach. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.fizjoterapia-novina.pl/ oraz www.facebook.com/GFNovina/

 Stała oferta:

W Gabinetach Medycznych Novina seniorzy korzystać mogą z 15% rabatu na wszystkie zabiegi rehabilitacyjne. Gimnastyka dla seniorów oraz program „60+ znowu aktywni z Noviną”