Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Gazeta Senior w czerwcu

27.5.2021

Grafika przedstawia pierwszą stronę majowego numeru Gazety Senior. W prawym górnym rogu tytuł gazety, po lewej i prawej stronie tytuły wybranych artykułów. W tle zdjęcie Briana z Evergreen Models.Czerwcowe wydanie Gazety Senior już jest dostępne. Co czeka na Czytelników w numerze?

Na okładce Brian z Evergreen Models, pierwszej w Polsce agencji modeli dojrzałych. Realizują kampanie dla największych marek na rynku i wciąż zapraszają do siebie nowe dojrzałe twarze, więcej szczegółów w numerze. I to nie jedyna okazja do zrobienia kariery na emeryturze, którą znajdziecie w wydaniu!

Chcemy zachęcić do wyruszenia w drogę dosłownie, jak i w przenośni. Mówi się, że każda podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku. To prawda, ale w gruncie rzeczy każda wyprawa zaczyna się lub kończy… w naszej głowie. Mnóstwo inspirujących materiałów do refleksji, inspiracji i wyruszenia we własną niepowtarzalną drogę życia. Nigdy nie jest za późno.

Polski Ład rozpalił emocje i liczydła, czy słusznie? Polecamy analizę dr. Rafała Bakalarczyka i Jurka Dudzika. Ostrzegamy przed oszustwem na spis powszechny. Sprawdzamy, czy pojawi się bon turystyczny dla seniorów. I wiele, wiele innych.

Elektroniczne wydanie Gazety Senior dostępne jest tu:

Więcej aktualnych informacji znaleźć można na stronie głównej Gazety Senior: