Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Grafika artykułu: na białym tle akwarelowe plamy w kolorze zielonym, pomarańczowym i różowym, na mozaice napis: "Gramy razem".

Siły Specjalne oraz Stowarzyszenie Zielona Grupa zapraszają w lipcu do wspólnej gry i śpiewu w Ogrodzie Sąsiedzkim przy ul. Jaworowej 66 w Poznaniu. Koncert odbędzie się 5 lipca o godz. 18.00. Wstęp wolny.

Siły Specjalne to muzycy zawodowi i wykonawcy na początku swojej drogi muzycznej, w tym członkowie i członkinie z niepełnosprawnościami, a także osoby w kryzysie bezdomności. Występują na ulicach, w plenerze, szpitalach i w ośrodkach specjalnych. Podczas koncertów nie ma podziału na publikę i wykonawców. Chętne osoby mogą włączyć się do wspólnej gry i śpiewu. W tym roku zespół obchodzi piątą rocznicę swojego istnienia, dlatego zaprasza do wspólnego świętowania z koszami pełnymi instrumentów i nowymi aranżacjami.

Podczas wydarzenia Stowarzyszenie Żurawinka udostępni komfortkę — miejsce do przewijania i zabiegów higienicznych dla osób dorosłych i z niepełnosprawnościami. Komfortka znajdować się będzie w siedzibie Stowarzyszenia na ul. Żurawinowej 5/7.

Projekt finansowany z budżetu Miasta Poznania w ramach zadania Regrantingowe Centrum Inicjatyw Lokalnych.

Szczegóły: