Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Grudniowa Scena Robocza

25.11.2021
Grafika artykułu: Zdjęcie aktora podczas spektaklu. Aktor jest oświetlony niebieskim światłem, w rękach trzyma pomarańczowa piłkę, przed nim stoi figura ślimaka.
Scena Robocza, „Żyjesz naprawdę w innym świecie”, fot. Jakub Wittchen

Siedziba Sceny mieści się w dawnym budynku kina Olimpia (ul. Grunwaldzka 22, VI piętro, winda jest dostępna). Bilety dla seniorek i seniorów kosztują 15 złotych.

Repertuar na grudzień:

3 i 4 grudnia, godz. 19.00 – „Za murami, za lasami”

Rezydencja zespołu „Siły Specjalne” z artystką performansu i choreografką, Weroniką Cegielską, skupia się na eksplorowaniu koncepcji domu. Idea domu, tak pojemna, bo rozumiana jednocześnie jako fizyczne miejsce, bezpieczeństwo, rodzina, planeta Ziemia czy nawet drugi człowiek.

10 grudnia, godz. 19.00 – „Żyjesz w naprawdę innym świecie”

Pracując nad spektaklem dokumentalnym twórcy i twórczynie udają się w podróż do swoich tożsamości. Wykorzystując prywatne materiały video, zapisy z dzienników oraz wywiady przeprowadzone na potrzeby spektaklu, starają się nakreślić obszary społeczno-kulturowe, które mają wpływ na kształtowanie tożsamości albo nazwać te aspekty, które ten kształt odgórnie narzucają.

Bilety można kupić na stronie Bilety24.pl lub w kasie przed spektaklem (najlepiej zadzwonić lub mailowo zarezerwować bilet, a potem opłacić go w kasie). Kontakt w sprawie biletów: tel. 795 577 022, bilety@scenarobocza.pl.

Szczegóły: