Happy Ways Maciej Dudziak

Happy Ways Maciej Dudziak

ul. Czerwińskiego 2, tel. 61 660 46 70

Fragment zgłoszenia konkursowego:

„To nieprawda, że trzeba wyjechać daleko od domu, aby poczuć egzotykę i przeżyć przygodę. To nieprawda, że trzeba sporo wydać, aby dobrze się bawić i odpocząć. Przygoda, atrakcja, zaskoczenie i piękno jest nieopodal – wystarczy spojrzeć. Naszym celem jest pomóc Państwu w spoglądaniu na taki świat, który wart jest waszych oczu […] Mamy ambicję sprawić, że aura zachwytu i zaskoczenia nieodłączna podróżnikom pojawi się w Państwa wspomnieniach”.

Uzasadnienie:

Biuro Podróży Happy Ways specjalizuje się w organizowaniu wycieczek, wczasów oraz imprez motywacyjnych dla grup zorganizowanych w tym seniorów, osób z niepełnosprawnością. Biuro podróży Happy Ways jest miejscem bez barier architektonicznych (znajduje się na parterze), dostosowanym do potrzeb osób starszych. Zawiera w swojej ofercie produkty i usługi dostosowane do potrzeb osób dojrzałych i starszych (wyjazdy krajoznawcze, integracyjne, pielgrzymkowe, m.in. do Włoch, Francji, Izraela, Hiszpanii, Chorwacji, ale także do wielu interesujących miejsc w Polsce). Biuro oferuje zniżki i rabaty dla seniorów (do 20%). Cena dostosowana jest do grupy, oczekiwań i programu. Współpracuje z wieloma podmiotami działającymi na rzecz osób dojrzałych i starszych, m. in. z Klubem Osiedlowym „Krąg”, Akademią Trzeciego Wieku, Stowarzyszeniem Wspierania Opieki Paliatywnej, Związkiem Polaków w Niemczech, z Drużyną Dobrego Pasterza (wolontariat szpitalny), z Polskim Towarzystwem Opieki Paliatywnej im. Aleksandra Lewińskiego i Antoniny Mazur i z Czerwonym Portfelikiem. Biuro Happy Ways aktywnie promuje swoją ofertę wśród seniorów (inicjatywa powstania Klubu Podróżnika w Poznaniu). Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.happyways.pl

Stała oferta:

Biuro podróży oferuje wycieczki, wyjazdy. Program wyjazdów przygotowywany jest z uwzględnieniem potrzeb seniorów. Konkurencyjne ceny, nawet do 20% zniżki na wybrane wycieczki.