Hotel HP Park ***

Hotel HP Park ***
ul. abpa A.Baraniaka 77, tel. 61 874 11 00

 

 

Fragment zgłoszenia konkursowego:

„Hotel HP Park w Poznaniu to trzygwiazdkowy obiekt, położony tuż nad jeziorem Maltańskim w pięknej, zielonej i cichej okolicy, a jednocześnie praktycznie w centrum Poznania. Dzięki bliskości różnorodnych atrakcji to doskonałe miejsce zarówno dla Gości podróżujących w celach służbowych, rodzin, jak i osób szukających relaksu w tym w szczególności seniorów, dla których hotel zawsze był miejscem wyjątkowo przyjaznym.”

Uzasadnienie:

Hotel HP Park znajduje się w malowniczej części Poznania przy jeziorze Malta. Hotel pozbawiony jest barier architektonicznych, posiada miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych (bez opłat), windę, pokój z udogodnieniami dla osoby niepełnosprawnej. Możecie Państwo liczyć na miłą atmosferę i profesjonalną obsługę. W hotelu istnieje możliwość spędzenia rodzinnych uroczystości. Znakomita lokalizacja gwarantuje, że każde przyjęcie będzie wyjątkowe. Podczas rodzinnych spotkań liczy się przede wszystkim atmosfera, ale również doskonałe jedzenie. Szef kuchni Restauracji Panorama tworzy wyjątkowe menu na każdą okazję, komponując wykwintne potrawy na bazie doskonałych, świeżych produktów.
Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: https://poznan.hotelepark.pl/

Stała oferta:

- promocyjna oferta dla par powyżej 50 roku życia. Oferta obowiązuje w dniach od piątku do niedzieli. W cenie pobytu: 1 lub 2 noclegi w pokoju typu Superior z łóżkiem king-size od strony jeziora Malta; voucher do Restauracji Panorama na kwotę 150 PLN; kupony rabatowe na bilety wstępu do Term Maltańskich (basen geotermalny z leczniczą solanką, aquapark i baseny sportowe; sauny, grota śnieżna, tężnia solna); bezpłatne korzystanie z rowerów (w sezonie letnim) i kijków nordic walking; śniadania w formie bufetu w Restauracji Panorama; bezpłatny internet i parking; możliwy późny check-out. Ceny promocyjne: 390 zł za 1 dobę dla 2 osób lub 590 zł. za 2 doby dla 2 osób;
- niedzielne rodzinne obiady nad Maltą.