INEA

INEA S.A.

ul. Klaudyny Potockiej 25, tel. 61 222 22 22

Fragment zgłoszenia konkursowego:

 „Za organizację kursów z podstaw obsługi komputera i internetu dla osób w wieku 50+ firma INEA otrzymała wyróżnienie „As Odpowiedzialnego Biznesu” w kategorii Średnie Przedsiębiorstwo. W 2012 roku jako 1 z 10 firm w Polsce INEA zakwalifikowała się do udziału w projekcie „Promocja zaangażowania przedsiębiorstw w budowę kapitału społecznego w Polsce przez wykorzystanie narzędzi CSR”, w zadaniu „Wdrażanie strategicznego podejścia do CSR”.

Uzasadnienie:

INEA prowadzi działania, mające na celu walkę z wykluczeniem cyfrowym. Firma od 2010 roku regularnie uczestniczy w targach „Aktywni 50+”, odbywających się w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. INEA realizowała również cykl bezpłatnych kursów z podstaw komputera i internetu dla swoich abonentów pod hasłem „e-Aktywni 50+” we współpracy z Akademią 50+. Kursy prowadzone były w Klubie Osiedlowym Krąg w Poznaniu.

Kursy cieszyły się dużym zainteresowaniem, były bardzo pozytywnie oceniane przez uczestników, a za ich realizację INEA otrzymała wyróżnienie „As Odpowiedzialnego Biznesu”. W 2011 roku INEA przeszkoliła 200 osób.

Firma uczestniczy też w spotkaniach dla seniorów m.in. w klubach seniorów, edukując w temacie cyfryzacji telewizji czy korzystania z usług telekomunikacyjnych. INEA skutecznie przyczynia się do walki z wykluczeniem cyfrowym i rozwoju społeczności lokalnych.

Informacja o rabatach dla osób starszych jest udostępniana na stronie internetowej oraz specjalnych ulotkach przekazywanych do abonentów. Dobrym źródłem informacji o usługach jest również magazyn ZOOM dostępny nieodpłatnie dla wszystkich abonentów INEI. Dogodną formą współpracy dla osób starszych jest możliwość umówienia wizyty domowej przedstawiciela handlowego. W 2012 roku INEA powołała funkcję Rzecznika Klienta. Jego podstawowym zadaniem jest reprezentowanie stanowiska klientów w firmie, uwzględnianie sugestii i propozycji zmian oraz wyjaśnianie wątpliwości związanych z firmą.

W Biurach Obsługi Abonenta nie ma barier architektonicznych. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.inea.pl  

Adresy Biur Obsługi Abonenta:

Stała oferta:

INEA proponuje dla seniorów usługę telewizji cyfrowej – dostęp do 68 programów w tym 17 HD oraz internet za 29,90 zł/m-c. Szczegóły dostępne na inea.pl i w salonach sprzedaży.