Inteligentny Trening 36 minut Polanka

Inteligentny Trening, Klub 36 minut Polanka

ul. Milczańska 1

tel. 501-112-206 

Fragment zgłoszenia konkursowego:

"Dzięki temu, że stworzyliśmy "godziny dla Seniorów" - ćwiczą we własny, gronie, nie czują się skrępowani, co powoduje również, że nawiązują się wśród tej grupy nowe przyjaźnie. Najstarszy Klubowicz - jest z nami od początku powstania Klubu i ma 82 lata ;). Trenerka Fitness prowadzi również specjalne zajęcia grupowe dedykowane Seniorom. Filozofia Klubu jest prosta: oferujemy wszystkim klientom wysoki poziom profesjonalizmu, dzięki czemu każdy klient osiąga swoje cele w szybkim tempie, w których to uzyskanie jesteśmy bardzo zaangażowani. Efekty obserwujemy dokonując comiesięcznej, bezpłatnej analizy składu ciała i pomiaru obwodów ciała. Każdego klienta traktujemy bardzo indywidualnie."

Uzasadnienie:

Klub 36 minut Polanka znajduje się bezpośrdenio w pobliżu przystanku tramwajowego, nie ma żadnych barier architektonicznych. 
W klubie panuje serdeczna i miła atmosfera. Profesjonalna, wykształcona kadra zapewnia bepieczeństwo osób ćwiczących. W Klubie istnieje możliwość wykonywania ćwiczeń na 12 maszynach firmy Milon, to efektywny terning w formie obwodu siłowo - wytrzymałościowego. Trening nie jest trudny i trwa 36 minut. Pozawala on na wzmocnienie mięśni, spalenie tłuszczu i kształtowanie sylwetki oraz dbanie o serce i układ krążeniowo - oddechowy. Na sali maszyny ustawione są w kręgu, co daje możliwość kontaktu z innymi ćwiczącymi. Trening siłowy danej partii ciała zajmuje tylko 1 minutę, a jazda na rowerku i bieganie na orbitreku 4 minuty. Między stacjami jest przerwa 30 sekund (w tym czasie maszyna odczytuje indywidualne dane na karcie każdego Klubowicza). Maszyny są bardzo inteligentne i dostosowują się do ćwiczącego. Każda osoba ma dostosowany poziom trudności ćwiczeń adekwatnie do swoich możliwości i stanu zdrowia. 

Stała oferta:

Klub 36 minut zaprasza Seniorów na 2 tygodniowy trening gratis (należy zakupić Kartę do maszyn Milon w kwocie 40 zł - opłata jednorazowa);

Miesięczny karnet dla Seniora kosztuje 139 zł., do godz. 14:00 (poniedziałki, środy, piątki); do 12:00 (wtorki i czwartki) - umowa jest bezterminowa, obowiązuje miesięczny termin wypowiedzenia, istnieje możliwość zawieszenia karnetu. W ramach karnetu istnieje możliwość zapisania się na zajęcia grupowe;

Zabiegi w BEWEI (wyszczuplenie, modelowanie sylwetki, zwalczanie cellulitu, redukcja stresu, detoksykacja organizmu, poprawienie ogólnego stanu zdrowia) - cena dla Seniora 99 zł - za 1 zabieg.