Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu
O Centrum

Jubileuszowy koncert Piotra Kuźniaka w Domu Tramwajarza

04.5.2023

Grafika artykułu: plakat informacyjny, w centrum rysunkowy portret Piotra Kuźniaka, ma szare, kręcone włosy do ramio, patrzy na wprost, opiera dłonie na gryfie gitary, po lewej stronie napisy: "Piotr Kuźniak, Jubileusz 70 lat Polskiej Estrady", po prawej stronie napis: "gość specjalny: Ryszard Poznakowski", poniżej na brązowym tle białe napisy informujące o szczegółach.

Dom Tramwajarza zaprasza na jubileuszowy koncert legendy Trubadurów, Piotra Kuźniaka, który odbędzie się 6 maja o godz. 19.00 w Domu Tramwajarza przy ul. Słowackiego 19/21. Wydarzenie jest biletowane. 

Zaproszenie kierowane jest do wszystkich melomanów, fanów najlepszej muzyki gitarowej i hitów wszech czasów. Najlepsi muzycy młodego pokolenia wraz z obchodzącym jubileusz 70 lat na polskiej estradzie Piotrem Kuźniakiem zabiorą uczestników w świat największych przebojów. Wybrzmią przeboje w fantastycznych aranżacjach m.in. Czesława Niemena, Krzysztofa Krawczyka, Carlosa Santany i innych. Duch wielkich mistrzów powróci dzięki oryginalnym instrumentom takich artystów, jak Carlos Santana czy B.B. King.

Na scenie wystąpi Piotr Kuźniak — polski instrumentalista i wokalista oraz aranżer, członek legendarnych Trubadurów. Gościem specjalnym będzie Ryszard Poznakowski — polski muzyk, kompozytor i aranżer, obecnie lider zespołu Poznakowski Band.

Bilety w cenie 60 zł (50 zł przy zakupie dwóch i więcej) można nabyć:

  • w biurze Domu Tramwajarza (w dni powszednie od godz. 12.00),
  • w sklepie „Biuro-Papier-Szkoła” ul. Strzeszyńska 52,
  • na platformie Bilety24.

Dla posiadaczy Poznańskiej Złotej Karty przewidziano zniżkę w wysokości 20 proc.

Szczegóły: