Kino Rialto


Kino Rialto

ul. Dąbrowskiego 38, tel. 61 847 53 99

Fragment zgłoszenia konkursowego:

 „Kino Rialto od czterech lat prowadzi Filmowy Klub Seniora. Co wtorek o godz. 15.30 spotykamy się, by wspólnie obejrzeć film i przy filiżance kawy o nim podyskutować. Formuła klubu jest otwarta, nie trzeba się do niego zapisywać, a na spotkanie może przyjść również nie-senior. Jednak tylko na seniorów czeka bilet w promocyjnej cenie: 10 zł, w którą wliczona jest również filiżanka kawy”.

Uzasadnienie:

Kino Rialto znane jest z szerokiego i różnorodnego repertuaru, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie. Nowoczesna technika łączy się tu z ideą kina studyjnego. Pracownicy szczycą się, że jest to „kino bez popcornu”. Miejsce nie ma barier architektonicznych, przed wejściem zbudowany jest podjazd. Prowadzony od lat Filmowy Klub Seniora cieszy się ogromna popularności, w dużej mierze za sprawą oferowanego nowoczesnego, współczesnego repertuaru i integrujących środowisko dyskusji wokół prezentowanych filmów. Oprócz promocyjnej oferty Klubu (10 zł za bilet), seniorom przysługują też ulgowe bilety w cenie 15 zł w tygodniu i 12 zł w tanie czwartki. W kinie panuje niezwykle miła i życzliwa atmosfera i indywidualne podejście do klienta. Oferta kina promowana jest zarówno w samym kinie, jak i poprzez ulotki, plakaty, w prasie i za pośrednictwem Centrum Inicjatyw Senioralnych. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.kinorialto.poznan.pl

Stała oferta:

Kino Rialto od blisko 10 lat prowadzi Filmowy Klub Seniora. Co wtorek o godz. 13:00 i 15.30 spotyka się, by wspólnie obejrzeć film i przy filiżance kawy o nim podyskutować. Formuła klubu jest otwarta, nie trzeba się do niego zapisywać, a na spotkanie może przyjść również nie-senior. Jednak tylko na seniorów czeka bilet w promocyjnej cenie 12 zł (warunkiem otrzymania zniżki jest okazanie legitymacji ZUS emeryta lub rencisty), w którą wliczona jest również filiżanka kawy lub herbaty.