„Klub Ogrody" - miejsce spotkań dla seniorów

Zespół Dziennych Domów Pomocy Filia nr 2 „Klub Ogrody" przy ul. Nowy Świat 7/11 zaprasza Seniorów, którzy chcą utrzymać sprawność intelektualną i fizyczną do wspólnego, aktywnego spędzania wolnego czasu.

Korzystanie z naszych usług jest także sposobem na przeciwdziałanie poczuciu osamotnienia.  W naszej ofercie znajdują się zajęcia intelektualne, ruchowe, integrujące. Prowadzimy terapię zajęciową, która pozwala nie tylko rozwijać talenty i kreatywność, ale także ma korzystny wpływ na podtrzymywanie funkcji społecznych i zapobiega wykluczeniu społecznemu. Można także korzystać z zabiegów rehabilitacyjnych. Osoby kreatywne realizują się działalnością w istniejącym zespole „Sami Swoi", który występuje także w klubach osiedlowych, hospicjum itd. Wydajemy własny biuletyn, w którym swoją twórczość publikują twórcy poezji i prozy.

Można także skorzystać ze śniadań i obiadów. Będąc członkiem naszej społeczności nie pozostają Państwo sami  z problemami związanymi z codziennym funkcjonowaniem. Każdemu potrzebującemu udzielamy wszechstronnego wsparcia.

Zapraszamy do odwiedzenia Domu w dni robocze w godz. 8.00 – 16.00 lub na stronie internetowej: www.zddp.poznan.pl.

Bliższe informacje:  61 847 32 91.